Smartfony

Cena smartfona Motorola Moto X to 349 $?

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Według nieoficjalnych informacji na polskim rynku możemy spodziewać się ceny w okolicach 1500-1800 złotych.

Motorola Moto X smartfon biały

Motorola Moto X to bez wątpienia jedna z największych sensacji rynku mobilnego bieżącego roku. W ostatnich dniach poznaliśmy już wygląd smartfona, oczekiwaną datę premiery, a także nieoficjalną specyfikację techniczną. Najwyższy czas na cenę.

Choć jak dotąd brak oficjalnych potwierdzeń, liczne źródła podają podobną wiadomość i to taką, która wydaje się dość prawdopodobna. Zgodnie z faktem, że Moto X będzie raczej smartfonem ze średniej półki, nie inaczej ma być z ceną. Według wspominanych informacji za urządzenie z 16 GB wbudowanej pamięci zapłacimy 299 dolarów. Za dwa razy większą pojemność dopłacić będzie trzeba natomiast dodatkowe 50 dolarów.

Cena utrzyma się więc na podobnym poziomie co w przypadku wypuszczonego niedawno Nexusa 4 (jednak propozycja Motoroli ma dwa razy większą pojemność). Na polskim rynku możemy w takim razie spodziewać się ceny w okolicach 1500-1800 złotych.

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam prawdopodobnie jeszcze poczekać nieco ponad tydzień. Prezentacja smartfona planowana jest bowiem na 1 sierpnia bieżącego roku. 

Źródło: VR-Zone, AndroidCommunity

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie wiem czy to wina pogody...ale cholernie ładny kawałek smartfona z tej Motki Ó_ó
 • avatar
  rafcik_er
  Motorola robi bardzo dobre smartphony, ale problem w ich małej popularności leży w dystrybucji i w słabym niestety wsparciu aktualizacji. Niby google przejęło motorolę ale za bardzo to jakoś nie wpłynęło na poprawę sytuacji w tej materii...
 • avatar
  Fikuzi
  Akurat w sierpniu chciałbym zastąpić swojego emeryta SG I5700 na Galaxy S3. Ale kto wie czy właśnie Moto X nie będzie równie dobrym strzałem :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Z taką ceną to oni rynku nie zwojują. Już bardziej opłaca się wziąć np. Nexusa 4, który również posiada czystego androida, a przy tym jest potężniejszy od tej Motki.
 • avatar
  Konto usunięte
  Poczytajcie na niebezpiecznik.pl co robi Motorola...
 • avatar
  Radical
  Co jest takiego sensacyjnego w tym telefonie? Cena zblizona do Xperii Z i HTC One które są znacznie potężniejsze.
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  1500-1800 złotych. pfffff