Smartfony

Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida 9.0 Pie

przeczytasz w 1 min.

Niestety, osoby liczące na miłą niespodziankę będą rozczarowane. Nowa wersja systemu udostępniona zostanie na tylko 8 smartfonach z logo Motorola.

Producenci smartfonów zaczynają ujawniać informacje dotyczące tego, które z ich modeli otrzymają aktualizację do systemu Android 9.0 Pie. W gronie tych, którzy odkryli karty jest już także Motorola.

Niestety, osoby liczące na miłą niespodziankę będą rozczarowane. Opublikowana przez producenta lista zawiera tylko te modele, których można było się spodziewać. Android 9.0 Pie udostępniony zostanie na nowszych przedstawicielach linii Moto Z, a także na Moto X4 i wszystkich wersjach Moto G6.

Motorola - aktualizacja do Androida 9.0 Pie

Jednocześnie nie ujawniono dokładnego harmonogramu. Dowiedzieliśmy się jedynie, iż proces wdrażania aktualizacji rozpocznie się jesienią. Musimy poczekać jednak na informacje, które modele dostaną ją w pierwszej kolejności.

Których smartfonów brakuje Wam na powyższej liście?

Źródło: motorola

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zaroowka
  0
  Lipa... Czyli wcześniejsze zapowiedzi o linii G5 i andro 9 poszły... sobie. Szkoda.
  • avatar
   Siderion
   0
   Mi najbardziej brakuje Lenovo P2 :) Niby Lenovo ale na tyle telefonu widnieje napis "Manufactured by Motorola Mobility LLC" - a efekt jest taki, że ani samo Lenovo ani jako Motorola aktualizacji nie zapewnia ;/