Gry komputerowe

21 minut z Mount & Blade II: Bannerlord

przeczytasz w 1 min.

Od zapowiedzi gry Mount & Blade II: Bannerlord minęło już prawie… siedem lat. Odpowiedzialna za jej przygotowanie ekipa TaleWorlds wciąż jednak nie jest w stanie podać daty premiery. Uraczyła nas za to nowym materiałem wideo prezentującym rzeczywistą rozgrywkę.

Nowy gameplay pozwala zobaczyć jak w grze Mount & Blade II: Bannerlord na obecnym etapie rozwoju wygląda walka w sieciowym trybie potyczek (Skirmish). Nie ma cięć, więc mamy możliwość dokonania rzetelnej oceny.

I cóż… niedociągnięć nie brakuje, ale jest to wersja Beta, więc można na to przymknąć oko. Grunt, że sama rozgrywka prezentuje się nieźle i wygląda na to, że otrzymamy porządną kontynuację, w której rozwinięte zostaną pomysły, za które tak wielu graczy pokochało „jedynkę”.

Nieco ponad 20-minutowy materiał wideo pozwala rzucić okiem na walkę z użyciem różnych typów broni w trybie Skirmish. Dwie sześcioosobowe ekipy rywalizują w nim o zwycięstwo poprzez eliminację przeciwników, zajęcie kluczowych punktów taktycznych na mapie i podnoszenie morale wojowników. 

Mount & Blade II: Bannerlord – gameplay z trybu Skirmish:

Zabawa w Mount & Blade 2: Bannerlord, tak jak w poprzedniej części, polega na eksplorowaniu świata i rozwijaniu swojego wojownika w stylu „od zera do bohatera”. Jedyną potwierdzoną platformą docelową są pecety, ale konsolowe wersje również są brane pod uwagę. 

Źródło: TaleWorlds

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kontent marketing
    0
    gfcbhd