• benchmark.pl
 • Gry
 • Bezwzględny zabójca na nowym zwiastunie Murdered: Śledztwo zza grobu
Gry

Bezwzględny zabójca na nowym zwiastunie Murdered: Śledztwo zza grobu

przeczytasz w 1 min.

Na graczy czekać będzie naprawdę trudny przeciwnik.

Murdered: Śledztwo zza grobu gra zwiastun

W sprzedaży co chwilę debiutują nowe gry, ale problemem większości z nich jest zazwyczaj dość płytka i mało wciągająca fabuła. Wydaje się, że jednym z tytułów, któremu będzie to zupełnie obce zostanie Murdered: Śledztwo zza grobu, o którym producent postanowił ponownie przypomnieć.

Gracze wcielą się tutaj w zamordowanego policjanta, który już zza światów próbował będzie wyjaśnić zagadkę swojej śmierci, a właściwie znaleźć osobę, która wysłała go na tamten świat. Problem w tym, że nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ naprzeciw stanie naprawdę groźna postać.

Okazuje się, że zabójca głównego bohatera ma na sumieniu zdecydowanie więcej, a dodatkowo cały czas nie zaprzestał zabijać.

Określony imieniem Bell Killer morderca znalazł się teraz w centrum uwagi, ponieważ to właśnie jemu twórcy poświęcili najnowszy zwiastun gry.


Przypominamy, iż premiera Murdered: Śledztwo zza grobu zaplanowana została na 6 czerwca. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: nerdist, youtube

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rexio22
  3
  Szczerze mówiąc motyw dosyć dobry, z takim jeszcze się nie spotkałem, co zachęca żeby przetestować w praktyce tą gierkę :)
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Na to czekałem jednak do ideału brakuje tej grze Patrick Swayze :) (kto oglądał film ten wie).