Gry mobilne

Na smartfony i tablety trafiło kolejne Angry Birds

przeczytasz w 1 min.

Rovio nie rezygnuje z Wściekłych Ptaków, którymi po raz kolejny atakuje nasze urządzenia mobilne.

Trudno byłoby znaleźć osobę, które nie słyszała o Angry Birds. Ta seria gier mobilnych zapewniła studiu Rovio rozpoznawalność i naprawdę spore zyski. I chociaż w ostatnim czasie blask Wściekłych Ptaków nieco przygasł, wciąż dość regularnie nawiedzają one smartfony i tablety. Tym razem za pośrednictwem Angry Birds Match.

Seria już jakiś czas temu przestała ograniczać się od wykorzystywania pierwotnego mechanizmu rozgrywki (wystrzeliwanie ptaków z procy). Nie należy spodziewać się go również tym razem. Angry Birds Match to gra logiczna z kategorii match-3. W rozgrywce starają się przeszkadzać złośliwe świnie, ale mimo tego nie jest ona szczególnie wymagająca. Mimo tego, że dopasowywać trzeba po cztery te same elementy (zazwyczaj w podobnych grach wymagane są trzy).

Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że znajdą się tacy, który ukończą wszystkie poziomy. Wbrew pozorom nie jest to oczywiste, twórcy postarali się o ponad 1000 etapów. Cała otoczka nawiązuje do filmu Angry Birds Movie.


Angry Birds Match dostępne jest na systemach Google Android (5.0+) oraz Apple iOS (9.0+). Gra jest darmowa, ale zawiera mikropłatności.

Pobierz: 

Angry Birds Match na Androida

Angry Birds Match na iOS

Rozmiar pliku:

zależy od urządzenia

210 MB

Źródło: Angry Birds

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!