Smartfony

Nadchodzi nowa Motorola RAZR

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że Motorola planuje przypomnieć o serii RAZR. Szykuje się premiera smartfona z klapką.

Smartfony z klapką nie są obecnie szczególnie popularne, niemniej co jakiś czas pojawiają się tego typu propozycje. Wygląda na to, że ma ją w planach również Motorola.

Opublikowany został bowiem krótki, ale bardzo wymowny materiał wideo. Zapowiada on kolejną konferencję i jednocześnie sugeruje, że spodziewać powinniśmy się nowego smartfona z klapką. Te stanowiły w przeszłości silną kartę przetargową Motoroli, czemu zatem do tego nie wrócić?

Oczywiście o samym urządzeniu nie dowiadujemy się niczego konkretnego. Obserwatorzy sugerują jednak, że może być to nowy przedstawiciel serii RAZR. Szczegóły poznać mamy już 9 czerwca.


Czy tego typu propozycja jest w stanie was zainteresować? Nie można wykluczyć, iż tego samego dnia zobaczymy coś jeszcze. Czas pokaże.

Źródło: Motorola Mobility

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  Oglądasz filmik/reklamę przywołujący nostalgie a Tobie wydaje się jak to by było wczoraj, potem patrzysz na kalendarz i uświadamiasz sobie jak stary jesteś :(
  5
 • avatar
  fasterbijacz
  Oglądając taki filmik człowiek zdaje sobie sprawę jak ten czas szybko leci :D pamiętam jak całkiem niedawno ten telefon to było spełnienie marzeń.
  4
 • avatar
  Może być ciekawe. Ale i tak szkoda, że nie nowy Milestone ;)
  4
 • avatar
  kokosnh
  jeśli będzie trzymać 3-4 tygodnie i mieć dobry wyświetlacz i kamery, to czemu nie ( niektórzy potrzebują tylko telefonu i skrzynki mailowej )
  1
 • avatar
  Tomecek
  I oczywiście będzie mieć tylko 2G, bez 3G i bez HD Voice. Swego czasu szukałem telefonu z klawiaturą (zastępczy dla smartfona). Warunkiem było 3G i HD Voice. Wiecie ile takich modeli jest aktualnie produkowanych? ZERO. Wszystkie telefony z klawiaturą mają albo 2G, albo brak HD Voice.
 • avatar
  BluePandoraBox
  kiedyś zawsze kupowałem fona z klapką albo ostatecznie slider, w fonach gdzie to było sensownie rozwiązane można było jedną ręką bez patrzenia na ekran odebrać połączenie
  niestety jak kolega wyżej wspomniał funkcjonalność obecnych fonów z klapką jest żałosna
  co prawda Samsung robi modele z klapką z wszystkimi najnowszymi technologiami na pokładzie ale nie są oficjalnie u nas dostępne a ich cena jest wręcz astronomiczna, znacznie wyższa niż za S7, coś podobnego w równie wysokiej cenie ma LG
  nie pamiętam dokładnie, o ile się nie mylę ceny oscylowały w granicach 1200$
 • avatar
  Konto usunięte
  Do dzisiaj używam dwóch RAZRsliderów : Z6 i Z10. Oba działają bez zarzutu i w mojej ocenie to najlepsze telefony jakie miałem.