Przeglądarki WWW

Najlepsze wtyczki do przeglądarek Firefox, Chrome i Opera

przeczytasz w 1 min.

Przygotowaliśmy zestawy kilkudziesięciu naszym zdaniem najlepszych dodatków do przeglądarek, których najczęściej używacie.

Dodatki usprawniają pracę z przeglądarkami. Często wprowadzają nowe funkcjonalności, a nawet sprawiają, że można za ich pomocą wykonywać wiele czynności, do których do tej pory używało się zewnętrznych aplikacji.

Przekopanie się przez ogromne zasoby wtyczek do najpopularniejszych przeglądarek może przyprawić o zawrót głowy. Aby ułatwić czytelnikom dobór odpowiednich wtyczek, przygotowaliśmy zestawy kilkudziesięciu naszym zdaniem najlepszych dodatków do przeglądarek, których najczęściej używacie.

TOP 3 przeglądarki na benchmark.pl - najlepsze dodatki
20 dodatków do Google Chrome

20 dodatków do Google Chrome

Zwiększ funkcjonalność przeglądarki Chrome poprzez instalację przydatnych wtyczek. Sprawiają one, że surfowanie w sieci jest łatwiejsze i przyjemniejsze. »czytaj artykuł

20 dodatków do Firefox

20 dodatków do Firefox

Używasz przeglądarki Mozilla Firefox? W takim razie gorąco polecamy ci zestaw 20 świetnych, często niezbędnych rozszerzeń i wtyczek. Dzięki nim zwiększysz funkcjonalność Firefoksa i poprawisz komfort pracy. »czytaj artykuł

20 dodatków do Opery

20 dodatków do Opery

Wygodny menedżer haseł, podręczny tłumacz, czy dodatek pozwalający na otwieranie wielu łączy internetowych jednym kliknięciem - zainstaluj najlepsze dodatki do Opery. »czytaj artykuł

 

Z naszego zestawienia wynika, że najczęściej korzystacie z przeglądarki Mozilla Firefox (ponad 52% użytkowników), na drugim miejscu uplasował się Google Chrome (niemal 18%) a na trzecim jest Opera (niemal 16%). 


Przeglądarki Firefox Chrome Opera 1Przeglądarki Firefox Chrome Opera 2
Najczęściej używane przeglądarki wg statystyk benchmark.pl

Źródło: inf. własna

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Grzegorz Kubera
  0
  Jakie są wasze wrażenia jeśli chodzi o Firefoksa 4?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A ja sobie sprawdzam jak działa wersja 5.0 beta i o dziwo nie ma problemów. Co prawda parę addonów nie działa ale ogólnie wszystko jest w porząsiu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    FF zjadł dość dużą powierzchnię z tych 360 stopni :] W sumie, przetestowałem wszystkie z tych trzech przeglądarek i FF w wersji 4x jest jak dla mnie najlepsza, ale to moja zdanie.
    • avatar
     pscager
     0
     Używam Chrome i Firefox ale w przeważającej części Firefox :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nie wtyczki lecz rozszerzenia... Wtyczki to od Javy, Flasha itp. Ja używam FF 7a1 i w codziennym użytku nie ma problemów ale potrafię wywrócić przeglądarkę odpalając kod w konsoli Firebuga z włączonym pomiarem czasu. Czeka nas (użytkowników FF) dużo zmian w tym roku, nowy silnik JS, zmiany graficzne, wielowątkowość, masa narzędzi dla programistów, wersja 64bit ja bym sobie życzył download manager i home tab ale o tym cicho...