Filmy / seriale / VOD

Namor – będzie solowy film Marvela? Producent MCU odpowiada

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli macie za sobą seans “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, na pewno kojarzycie postać, jaką jest Namor. Ten, choć przypadła mu rola antagonisty, zdołał przekonać do siebie widownię. Niestety, możecie porzucić nadzieję o zobaczeniu go na 1. planie… przynajmniej na razie.

Namor – solowy film nie wchodzi w grę

Jak wspomnieliśmy, Namor (Tenoch Huerta) – bohater "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" – wywołał wśród widzów spory entuzjazm. Nie dziwi więc fakt, że ci z chęcią zapatrują się na pomysł powstania w pełni poświęconej mu produkcji. Niestety, tu czeka rozczarowanie

Posłańcem złej nowiny jest Nate Moore – producent MCU – który w rozmowie z amerykańskim serwisem The Wrap ujawnił zakulisowe realia, mające bezpośredni wpływ na plany związane z postacią. Jak się okazuje, Namor ma wiele wspólnego z innym bohaterem z uniwersum – Hulkiem. Podobnie jak w przypadku Bruce'a Bannera prawa do niego pozostają po stronie Universal Pictures. O ile zaś warunki licencyjne umożliwiają wykorzystanie jego wizerunku w produkcjach MCU, Namor nie doczeka się jednak poświęconego mu, solowego filmu. Przynajmniej na razie…

Namor – pogłoski o “uwolnieniu” postaci

W międzyczasie da się słyszeć głosy, jakoby umowa dystrybucyjna z Universal Pictures miała wygasnąć po 15 latach, tj. już w czerwcu 2023 roku. Na potwierdzenie tej informacji musimy jednak zaczekać.

Źródło: The Wrap, cbr.com, materiały prasowe

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Batyra
  5
  Jakoś nawet nie mogę się zmusić do oglądania tej nowej Wakandy…
  • avatar
   Blejd
   3
   Nie jestem fanem serii Marvela każdy kolejny film z tej serii jest coraz głupszy.
   • avatar
    baertus11
    1
    Film "Wakanda 2 " oglądałem... przypomina mi się końcówka ostatniego odcinka She-Hulk i cytat przełamujący ścianę - "a czego się spodziewaliście?"