Mobile

Nawet 1410 GB transferu za doładowanie w Orange

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
26 komentarzy Dyskutuj z nami

Najnowsza oferta dla korzystających z Orange Free na kartę wygląda naprawdę doskonale.

Pakiety danych mają do siebie to, że potrafią się dość szybko wyczerpywać. Jeśli również macie ten problem to Orange postanowiło go rozwiązać.

W ramach najnowszej promocji, korzystający z Orange Free na kartę mogą otrzymać przy doładowaniu bonus w postaci zwiększonego pakietu danych. Najbardziej imponująco wygląda on w przypadku doładowania za 200 złotych, gdzie liczyć można na aż 1410 GB transferu.

W przypadku niższych kwot bonusy są mniejsze, ale również znacznie odstające od tego, na co liczyć można było do tej pory.

Orange doładowanie bonus

Przy doładowaniu za 200 i 100 złotych przyznawany bonus wykorzystać można przez 5 miesięcy. W pozostałych przypadkach czas jest krótszy, zgodny z regulaminem, a także zapisami, które zobaczyć możecie w powyższej tabeli.

Oferta trwa do 31 sierpnia (200 złotych) lub do odwołania (pozostałe kwoty).

Źródło: Orange

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  6
  Ta, promocje orange, za zarejestrowanie karty dostałem 1000zł na konto i znikło mi po 3 dniach chociaż nie korzystałem z neta ani nie dzwoniłem. Wiele razy zdarzyło mi się, że GB znikały w niewyjaśniony sposób.

  Tu pewnie też GB znikną w magiczny sposób. A weź to skontroluj, niby się da, ale komu by się chciało pilnować każdego pakietu i wnikliwie obserwować każdy kilobajt.
 • avatar
  hex3n
  3
  1410GB ważne 150 dni?! Fok You cwaniaczki z Orange! Jak można być tak bezczelnym!!!!
 • avatar
  sabaru
  2
  Gdyby nie to że transfer jest ważny przez określony czas to może i to by było opłacalne. Np. doładowując za 5zł otrzymuje się 2.5 GB transferu na 2 dni no i co z tego jak większość osób nie jest zdolna wykorzystać tego transferu przez ten czas. To samo jest z doładowaniem konta za 200zł. Większości osób będzie się wydać że 3 miesiące i tyle transferu zdoła wykorzystać ale w to wątpię.
 • avatar
  ECRYGIGS
  1
  Po ostatniej awarii muszą czymś sypnąć, a jednak pozostaje przy play na kartę. ;D
 • avatar
  hudy1994
  1
  Powodzenia, mam abonament w Orange za 25pln miesięcznie gdzie wszystkie rozmowy w cenie , smsy w cenie i 20gb neta w cenie
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  Trzeba być niespełna rozumu żeby brać Orange na kartę kiedy na rynku istnieje Virgin Mobile. Na dzień dzisiejszy nic go nie przebija bo za śmieszną kwotę 5zł masz konto ważne na rok i co miesiąc 30sms/30min/300MB za free. W skali roku za 5zł otrzymujesz możliwość korzystania z sieci ile tylko chcesz (w granicach środków oczywiście), a za darmo masz 360minut i SMS oraz 3.6GB danych w LTE+ . Wszystkie dostępne pakiety, które można zakupić dodatkowo mają miesiąc ważności, a nie tak jak tutaj - 2 i 5 dni przy pakietach standardowych. W Orange, tak jak i w innych niebędących Virgin, musisz załadować za co najmniej 30zł na miesiąc żeby nie borykać się ustawionymi soft limitami. A spróbuj tylko nie załadować w kolejnym miesiącu to wszystkie środki na koncie zostaną wyzerowane.
 • avatar
  Pogromca blacharni Pro
  -3
  To jakas promocja z okazji wygranej bitwy pod Grunwaldem?
 • avatar
  Dzonzi
  -4
  Skąd ty to info bierzecie jak w regulaminie i na ich stronie nie ma słowa o 1410gb, tylko o 100 gb.....
 • avatar
  Endik
  0
  "Przy doładowaniu za 200 i 1000 złotych..." raczej 100 :)

  czyli nie wykupując żadnego pakietu przez 5msc za 200zł mam do wykorzystania 1,4tb internetu ?

  Do tego +30% +30zł pisze czyli za 200zł mamy tak naprawdę na koncie 290zł+1410gb!? jeżeli tak to super opcja i karta do routera ;)
 • avatar
  killerek132
  0
  Ciekawa promocja, mam nadzieję że coraz częściej będą się teraz takie pojawiały. Walą hasłami bez limitu, a nawet w największych pakietach są limity.
 • avatar
  eltra
  0
  tego to nawet ja nie skonsumuje a lubie wideo w 4K :P
 • avatar
  BluePandoraBox
  0
  jakby jeszcze ich LTE nie zwalniało do 3-6 mega w ciągu dnia to by się nawet opłaciło
  prócz tego rozłączają sieć dość regularnie, niektóre paczki trzeba pobierać od nowa gdy serwer nie oferuje wznawiania pobierania pliku
 • avatar
  Zero-Cool
  0
  5 miesięcy i 1410GB można powiedzieć za 40zł miesięcznie mobilny internet bez limitu. Mógłbym całą moją bibliotekę steam ściągnąć ze 2 razy.
  Szkoda tylko że jak sprawdzałem u mnie różnych operatorów to wszyło że najbardziej stabilnie działa Play a Orange to potrzebuje od czasu do czasu resetu telefonu (bo z niego puszczam internet na PC).