Ciekawostki

Nawet YouTube chce jak najszybciej zapomnieć o 2020 roku

przeczytasz w 1 min.

YouTube to jedno z tych miejsc, bez których trudno wyobrazić sobie Internet. Jeśli czekaliście na kolejną odsłonę YouTube Rewind, to w tym roku takiego materiału nie będzie.

W tym roku nie zobaczymy nowego YouTube Rewind

Niewtajemniczonym wyjaśnijmy, iż YouTube Rewind to seria filmów przygotowywanych przez omawiany serwis. Widzieliśmy ich już 10, każdy stanowił przegląd i podsumowanie wydarzeń i trendów na YouTube z minionych 12 miesięcy, w dużej mierze ranking najpopularniejszych wśród widzów materiałów. Tym razem czegoś takiego nie zobaczymy.

Dlaczego? W oficjalnym komunikacie możemy wyczytać, iż rok 2020 okazał się „inny”, chociaż nie brakuje osób określających go bardziej dosadnie. Zarządzający YouTube uznali, że w takiej sytuacji lepiej zrobić przerwę niż celebrować kończący się, pechowy okres.

Mała strata, krótki żal. Notowania YouTube Rewind spadały

YouTube Rewind zawsze skupiał się na pozytywnych aspektach platformy, ale można taką decyzję zrozumieć. Nie powinno pojawić się wiele zawiedzionych osób. Chociaż różnego rodzaju podsumowania cieszą się zazwyczaj sporym zainteresowaniem to notowania YouTube Rewind spadały. W 2018 roku przygotowany materiał został wręcz zasypany negatywnymi ocenami. Dosłownie, bo pobito wtedy rekord w liczbie łapek w dół dla filmu na YouTube.

Źródło: YouTube

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  5
  I właśnie dlatego, że był inni - powinni coś pozytywnego zrobić.

  Ale jak najwidoczniej nie można pocieszać ludzi, aby byli poddani propagandzie koronawirusa i pełnego podporządkowaniu rządom, jak i pewnie boją się... parodii takiego filmiku :D
  • avatar
   carbo888
   3
   jeszcze zrobiliby przez przypadek dobry Rewind
   • avatar
    kokosnh
    1
    Już myślałem że jakieś info o ponad godzinnej awarii 2 dni temu...
    • avatar
     Adrianwo
     0
     Za tym wszystkim od początku do końca stoi Xi Jinping. Trzeba go jak najszybciej zabić!!!