Gry

Ni no Kuni II zbyt ambitne - w tym roku nie zagramy [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Na premierę gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom będziemy musieli poczekać do stycznia przyszłego roku. Wygląda jednak na to, że warto.

Aktualizacja [13.12.2017]: Okazuje się, że na japońskie RPG od Level 5 będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zadebiutuje na PC i PlayStation 4 dopiero 23 marca 2018 roku, a nie w drugiej połowie stycznia, jak wcześniej zapowiadano. Wszystko to, aby – bez zaskoczenia – „osiągnąć najwyższą jakość”.

News [14.07.2017]: Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to jeden z tytułów, które umieściliśmy w naszym zestawieniu Najgorętsze premiery gier drugiej połowy 2017. Okazuje się jednak, że niestety odrobinę przedwcześnie. 

10 listopada 2017 to już nieaktualna data premiery tego ambitnego erpega, będącego kontynuacją naprawdę udanej produkcji studia Level 5 sprzed sześciu lat. Twórcy doszli do wniosku, że nie wyrobią się do tego czasu i potrzebują dodatkowych dwóch miesięcy.

Premiera gry Ni no Kuni II: 19 stycznia 2018 r.

To nowa oficjalna data premiery. Może nawet lepsza, bo to początek okresu zimowych ferii, a rozmiary Ni no Kuni II: Revenant Kingdom mają być tak duże, że jedno czy dwa popołudniowe posiedzenia zdecydowanie nie wystarczą na zapoznanie się z tym, co przygotowali twórcy.

Ni no Kuni II gra screen

Skąd obsuwa? Zaskoczenia raczej nie będzie. Twórcy przekonują (co pewnie jest zgodne z prawdą), że potrzebują dodatkowych dwóch miesięcy, by upewnić się, że dostarczają grę, która spełni pokładane w niej nadzieje. 

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – świetny jRPG ma być jeszcze lepszy

„Dwójka” ponownie urzekać ma ładną oprawą wizualną, fascynującym światem i emocjonującą opowieścią, ale też przebudowanym systemem walki – „pokemonowy”, znany z pierwszej części, zostanie zastąpiony bardziej typowym modelem potyczek w czasie rzeczywistym. To nada rozgrywce dynamiki.

A jak to wszystko wygląda? O tym możecie przekonać się, oglądając opublikowany w ubiegłym miesiącu zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Na koniec dodajmy tylko dla ścisłości, ze Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zmierza na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - zwiastun gry

9-minutowy zapis rozgrywki z Ni no Kuni II

Źródło: Bandai Namco, GameSpot

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  -7
  I znowu jakieś japońskie dziwadło! W zachodnim świecie powinno się całkowicie zabronić wydawania takich gier!!!
  • avatar
   kristof080
   0
   Chyba szybko usuneli jakis komentarz. Byc moze przydala by sie jakas informacja na ten temat od moderacji, bo az to kluje w oczy.