Akcesoria do konsol

Nowy zestaw Nintendo Labo na zwiastunie - pojeździmy, polatamy, popływamy

przeczytasz w 1 min.

Już we wrześniu do sklepów trafi nowy, trzeci już zestaw Nintendo Labo. Tak jak sugeruje to jego nazwa – Vehicle Kit – pozwoli on zasiąść za sterami rozmaitych pojazdów.

„Wielkie N” słynie z tego, że działa niekonwencjonalnie. W tym roku udowadnia na przykład, że kawałek kartonu może dać mnóstwo dobrej zabawy. Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa zestawy Nintendo Labo, ale jeszcze przed końcem lata dołączy do nich trzeci, zapowiadający się równie ciekawie. 

Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit to zestaw, który pozwoli użytkownikom konsoli Nintendo Switch zasiąść za sterami samochodu, samolotu i łodzi podwodnej. Oczywiście towarzyszy temu nowa gra, umożliwiająca wykorzystanie tych właśnie opcji. 

Nintendo Labo 3

Jak zwykle, zabawa rozpoczyna się od skonstruowania akcesoriów z kartonu. Przygotowana została naturalnie instrukcja obsługi, tłumacząca też przy okazji, jak to wszystko działa. Później już można przejść do wirtualnej rozrywki, która – jak można zobaczyć na zwiastunie – zapowiada się wybornie…

Nintendo Labo: Vehicle Kit – zwiastun:

„Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na każdej twarzy [i] mamy nadzieję, że Nintendo Labo: Vehicle Kit […] pozwoli zupełnie nowym graczom rozpocząć przygodę w świecie Nintendo Labo i doświadczyć niesamowitej kombinacji budowania, grania i odkrywania” – powiedział Stephan Bole, prezes Nintendo of Europe.

Nintendo Labo Vehicle

Rynkowa premiera nowego zestawu Nintendo Labo została zaplanowana na 14 września. 

Źródło: Nintendo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Balrogos
    2
    1,5k za karton?