Konsole do gier

Nintendo Switch zostało zakupione przez ponad 10 mln graczy

przeczytasz w 1 min.

To bardzo duży sukces. Zainteresowanie Nintendo Switch jest podobne do tego, jakim po premierze cieszyło się PlayStation 4.

Już od pewnego czasu pojawiały się sugestie, iż konsola Nintendo Switch okaże się bardzo dużym sukcesem. Patrząc na przedstawione teraz dane dotyczące sprzedaży nie można mieć co do tego wątpliwości.

Firma Nintendo ujawniła, iż Nintendo Switch zostało zakupione przez ponad 10 mln graczy. Wypada dodać, iż wystarczyło na to zaledwie 9 miesięcy, a zatem producent ma ogromne powody do zadowolenia [premiera na początku marca - przyp. red.].

Jak ma się to do innych konsol? Biorąc pod uwagę okres około 9 miesięcy od premiery, sprzedaż Nintendo Switch jest bardzo podobna do PlayStation 4. Wii U w rękach 10 mln graczy znalazło się dopiero po ponad 2,5 roku od debiutu.

Trudno przypuszczać, aby producentowi nie udało się zrealizować wcześniejszych planów. Przypomnijmy, iż mówiły one o tym, że do końca marca 2018 roku uda się sprzedać 14 milionów egzemplarzy Nintendo Switch.

Źródło: dualshockers, Nintendo of America

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  0
  Zajebista konsola przenośna to i idzie jak ciepłe bułki. Na ch*j drążyć? :DD
  • avatar
   kitamo
   -1
   problem ze switchem zaczyna się jak konsola padnie i serwis wymieni na nową.
   Niby mozna gry przeniesc z jednej na drugą ale problemy ma z tym co drugi użytkownik. Sejwy oczywiscie idą się kochać bo ich nie przeniesiemy.

   Fajna konsolka ale troche niedociągniec jest.