Smartfony

Te grafiki potwierdzają dwie cechy nadchodzącego flagowca Nokii

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że w Nokii 9 znajdzie się podwójna kamera. Dodając do tego zapowiedzi współpracy z firmą Zeiss robi się naprawdę ciekawie.

Powrót marki Nokia na rynek smartfonów objawił się już kilkoma modelami, ale wciąż czekamy na premierę tego, który podjąć ma walkę z flagowcami innych producentów. Niezależnie od ostatecznej nazwy (wiele wskazuje, że będzie to Nokia 9) zanosi się na ciekawą propozycję, o której stopniowo dowiadujemy się coraz więcej.

W sieci pojawiły się właśnie nowe grafiki, które potwierdzają dwie cechy nadchodzącego flagowca Nokii. I to mimo tego, że nie prezentują samego smartfona, ale pokrowce dla niego.

Po pierwsze zauważyć można, że Nokia 9 cechować będzie się zakrzywionymi krawędziami obudowy. Nie jest to być można najważniejszy element, ale bez wątpienia poprawia ergonomię. Po drugie, zanosi się na obecność podwójnej kamery.

Nokia 9 case

Nokia 9 pokrowiec

Dużych rozmiarów wycięcia sugerują to dość jednoznacznie. Położenie matryc będzie pionowe i chociaż tym razem nie mówi się nic o ich specyfikacji, niemal każdy spodziewa się po Nokii 9 sporych możliwości fotograficznych. Tym bardziej, że kilka dni temu ogłoszono ponowne połączenie sił z firmą Zeiss.

Co do pozostałej specyfikacji smartfona, obecnie wymienia się 5,3-calowy ekran QHD, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 6 GB RAM. Ekran ma zostać pokryty Gorilla Glass 5, a obudowa zabezpieczona przed wodą (IP68).

Źródło: gizmochina

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bostonawy
  Oby wyszło z tego fajne urządzenie.
  2
 • avatar
  Marucins
  Czyżby dali 2 aparaty z czego jeden z szerokokątnym obiektywem?
  Nieeeee.
  -1