Smartfony

Tak może wyglądać Nokia 9 - zdjęcia potwierdzają zakrzywiony wyświetlacz

przeczytasz w 1 min.

Nokia 9, zgodnie z ostatnimi trendami, cechować ma się wyświetlaczem o proporcjach 18:9. Jednocześnie wypada nastawiać się na zakrzywione krawędzie.

Od dłuższego czasu spekuluje się, że kolejnym flagowym smartfonem przygotowanym przez HMD Global będzie Nokia 9. Wciąż nie możemy się jej doczekać, ale przecieki stają się coraz konkretniejsze.

Nokia 9, zgodnie z ostatnimi trendami, cechować ma się wyświetlaczem (OLED) o proporcjach 18:9. Przekątna wynosić powinna przy tym 5,5 cala, a zatem cała konstrukcja ma szanse na to, aby okazać się bardzo poręczną. Jednocześnie wypada nastawiać się na zakrzywione krawędzie wyświetlacza.

Nieśmiało sugerowano to już wcześniej, teraz do sieci trafiły zdjęcia, które takowy element potwierdzają. Materiały nie są najwyższej jakości i nie można mieć pewności co do ich autentyczności, ale z doświadczenia wiemy, że zwiększająca się liczba zgodnych ze sobą przecieków znajduje później odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Nokia 9

Nokia 9

Nokia 9

Pozostała specyfikacja pozostaje większą zagadką. Na ten moment najbardziej prawdopodobny wydaje się procesor Qualcomm Snapdragon 835, a także 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wersji) oraz podwójny aparat z optyką ZEISS.

HMD Global potwierdziło swoją obecność na targach MWC 2018. Trudno jednak przypuszczać, aby Nokia 9 została zaprezentowana podczas tej imprezy.

Źródło: gsmarena, ChannelNews

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    taki_jeden
    2
    Standard... zdjęcia z wycieków zawsze robione są tosterami. Szum, pikseloza.