Gry komputerowe

Wampiry w natarciu na nowym zwiastunie Nosgoth

przeczytasz w 1 min.

Rozgrywka koncentrować będzie się na walce dwóch wrogich frakcji - ludzi i wampirów, które będą chciały przejąć pełne panowanie nad tytułową krainą.

Nosgoth gra zwiastun

Nie mieliśmy jeszcze okazji to poświęcenia chwili grze Nosgoth. Wydaje się jednak, że jest to tytuł, który niektórych może zainteresować, a skoro tak, to pojawienie się nowych materiałów jest dobrym powodem do tego, by produkcji tej poświecić jednak chwilę czasu.

Odpowiada za nią studio Psyonix, które nie ma w dorobku wielu własnych dzieł, ale zdobywało doświadczenie przy pracach nad projektami innych. Jeśli podobał Wam się Mass Effect 3 lub Bulletstorm to musicie wiedzieć, że małą cegiełkę to obydwu tych projektów dołożyło właśnie Psyonix.

Nosgoth pozwolić ma studiu wypłynąć na szersze wody i aby zwiększyć prawdopodobieństwo takiego obrotu sprawy postanowiono sięgnąć po coś, co przyciągnie graczy. Tym sposobem akcja gry osadzona została w uniwersum Legacy of Kain.

Nie będzie tutaj jednak ani fabuły nawiązującej do tej serii, ani też znanych z niej bohaterów. Nosgoth ma być sieciową grą akcji wykorzystującą model free-to-play. Rozgrywka koncentrować będzie się na walce dwóch wrogich frakcji - ludzi i wampirów, które będą chciały przejąć pełne panowanie nad tytułową krainą.

Z ujawnionych przez producenta informacji wynika, iż ludzie korzystać mają głównie z broni, podczas gdy wampiry polegać będą na nadludzkich zdolnościach. Obie frakcje mają mieć do dyspozycji unikalne klasy postaci, a zdobywane podczas każdej bitwy doświadczenie pozwoli zmieniać ich wygląd, zestaw umiejętności i wyposażenie.

Jak wyglądać będzie to w praktyce? Namiastkę tego, czego należy się tu spodziewać zobaczyć możemy na najnowszym zwiastunie gry.


Nosgoth wejdzie wkrótce w fazę zamkniętej bety i gracze, którzy chcą wziąć w niej udział, mogą się zarejestrować na oficjalnej stronie gry.

Źródło: nosgoth

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Koncepcyjnie takie trochę mroczniejsze power rangers czyli szkoda słów. Czekam aż ktoś zrobi coś tak ULTRA KLIMATYCZNEGO jak VTM Redemption albo Bloodlines.
  • avatar
   Marucins
   -1
   Kolejna nędza pay-2-win w uniwersum bezmózgiej sieczki.

   Nic z LoK nie ma tam!
   • avatar
    krisk7
    -1
    Myślę, że większy potencjał mają gry bez systemu klas. Koncepcja WOW powoli odchodzi do lamusa.
    • avatar
     theBeoWulfIV
     0
     Oglądałem kiedyś jak ojciec grał w Soul Reaver, potem ja grałem w Defiance. Teraz czekam na to!
     • avatar
      Ernestynian
      0
      Zaskakujące, że nikt u nich nie pomyślał o oczywistej przewadze wampirów nad ludźmi. Moim zdaniem balans nie powinien polegać na osłabianiu wampirów i rzucaniu przeciw nim nadludzi. Zwyczajnie powinno być np. czterech wampirów na dziesięciu ludzi.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Nie podoba mi się grafika, silnik na jakim jest zrobiony... te modele postaci przypominają mi pierwszy gears of war...
       chyba równają do past genów...