Gry

Nowa aktualizacja wniesie do Titanfall 2 sporo nowości

przeczytasz w 1 min.

Dodatkowy tryb rozgrywki, mapy i kilka mniejszych poprawek. Respawn Entertainment szykuje ważną aktualizację.

Aktualizacje gier przyjmowane są raczej z entuzjazmem, zwłaszcza jeśli twórcy nie muszą łatać za ich pomocą błędów, ale urozmaicają rozgrywkę o nowe elementy. Dokładnie takie działania wykonuje obecnie Respawn Entertainment.

Wspomniane studio zapowiedziało drugą dużą aktualizację Titanfall 2. Podanych zostało kilka konkretów, dzięki czemu wiemy, że jest na co czekać. Największą gratką będzie bez wątpienia nowy tryb rozgrywki - Szybki szturm. Przygotowywany jest z myślą o starciach 6 na 6, tylko dla pilotów.

Rywalizacja toczyć ma się w rundach do 3 zwycięstw, wyłączone zostanie odradzanie się. Wygrana możliwa będzie poprzez wyeliminowanie przeciwników lub przejecie neutralnej flagi przed upływem określonego czasu.

Poza tym pojawić mają się dwie nowe mapy - Stosy oraz Polana. Powstały z myślą głównie o omówionym wyżej trybie, są to niewielkie i ciasne areny sprzyjające szybkim starciom. Dodatkowo spodziewać należy się też mapy do trybu Koloseum – Kolumny, nowego sposobu egzekucji dla pilotów i nowej animacji dowódców na początki meczów.

Naturalnie aktualizacja wniesie też szereg mniejszych zmian. Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data jej udostępnienia. Prawdopodobnie w pierwszej kolejności trafi ona na PC.

Źródło: titanfall

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Świetnie, że do gry dodawana jest nowa zawartość. Wydanie Titanfall 2 w okresie między Call of Duty i Battlefrontem 1 było strzałem w kolano tej marce ze strony EA. Strzałem na który absolutnie nie zasługuje.
  • avatar
   Stasiek_Zabojca
   2
   Titanfall 2 na prawdę zasługuje na wsparcie :) Dawno nie bawiłem się tak dobrze przy jakiejś innej grze tak jak przy TF2.