Karty graficzne

Nowa generacja mobilnych kart GeForce pojawi się pod koniec roku? Kiedy modele desktopowe?

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciel firmy Gigabyte ujawnił informacje odnośnie wydania odświeżonej wersji gamingowego laptopa Aero 15X. W planach nowa generacja kart graficznych GeForce.

Czekacie na nową generację kart graficznych GeForce? Wprawdzie o desktopowych modelach właściwie jeszcze nic nie wiadomo (poza mniej lub bardziej wiarygodnymi przeciekami), ale ostatnio natrafiliśmy na ciekawe informacje odnośnie mobilnych odpowiedników.

Jeden z przedstawicieli firmy Gigabyte, zapytany o termin pojawienia się odświeżonej wersji gamingowego laptopa Aero 15X, odpowiedział, że model z kartą graficzną nowej generacji powinien pojawić się do końca tego roku. Co prawda post na forum nie jest oficjalnym komunikatem Nvidii, ale wydaje się dosyć wiarygodnym źródłem informacji.

Gigabyte Aero 15X - zapowiedź

Ujawniona informacja daje również nadzieję PC-towym graczom. Warto bowiem zauważyć, iż karty graficzne dla komputerów stacjonarnych zwykle debiutują kilka miesięcy wcześniej niż ich mobilne odpowiedniki. Można mieć nadzieję, że podobnie będzie i teraz.

Źródło: OverclockersUK

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILInek
  9
  Najpierw niehc ceny wroca na ziemie albo nie bedzie juz PC towych graczy.
  • avatar
   KORGAN
   -2
   Dziś GRA ROKU, a tu cisza... brak słów.
   • avatar
    Gatts-25
    -2
    Jedno jest pewne składając komputer cztery lata temu tak samo szybko zestarzeje się dzisiejsze składanie komputera opartego chociażby na i7-8700k i G1080Ti.Co za różnica ,że będzie miał 3FPS na czteroletnim sprzęcie a na zakupionym dzisiaj 10FPS w nowych produkcjach.Składanie komputera teraz to wyzwanie dla zasobnych portfeli ,które jeszcze raz będą musiały się uaktywnić w przyszłym roku.