Tablety

Nowe iPady mogą zadebiutować w ciągu kilku najbliższych dni. Prawdopodobna specyfikacja

przeczytasz w 1 min.

W najnowszym newsletterze Power On, którego autorem jest Mark Gurman z Bloomberga znalazły się informacje na temat nowych modeli iPadów. Wynika z nich, że tablety te pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni.

iPad Pro 2022

Nazwy kodowe nowych iPadów to J617 oraz J620, odpowiednio dla modeli z 11-calowym i 12,9-calowym ekranem. Warto przypomnieć, że poprzednia aktualizacja tych urządzeń odbyła się wiosną ubiegłego roku, kiedy to po raz pierwszy firma Apple zastosowała w tabletach układy przeznaczone dla komputerów Mac. Tym razem największa zmiana także dotyczyć ma wydajności.

Gurman twierdzi, że tegoroczne modele iPadów Pro wyposażone zostaną w układ M2, który montowany jest w najnowszych MacBookach Air.

apple m2

Wygląd tabletów nie ulegnie zmianie. Mają one wyglądać tak samo jak bieżąca jeszcze generacja. Analitycy oczekują, że tak jest to obecnie, tylko większy model posiadać będzie wyświetlacz mini-LED.

Kolejną nowością ma być bezprzewodowe ładowanie z wykorzystaniem akcesoriów MagSafe, ale możliwe jest, że będą one mieć nieco inną formę niż te, które obecnie dostępne są w sprzedaży. Mówi się także o bezprzewodowym ładowaniu zwrotnym. Taka funkcja umożliwiła ładowanie iPhone’a czy słuchawek AirPods bezpośrednio po przyłożeniu ich do tabletu.

iPad pro

Na koniec warto dodać, że w tym roku Apple nie zorganizuje już prezentacji produktowej. Informacja na temat nowych iPadów oraz komputerów Mac pojawi się prawdopodobnie w formie komunikatu prasowego.

Źródło: Power On, grafika: Apple

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  JanuczekSzopen
  -2
  Mam do ciebie pytanko. Czy chciałbyś zarobic nawet 100 milionow$? Na pewno tak! Pozwól ze się przedstawię najpierw! Oto jestem ja Jan Szopen światowej sławy ekspert rynku kryptowalut, wielki autorytet co potwierdzają dziesiątki najbardziej prestiżowy h nagrod rynkowych! Tylko na handlu kryptowalutami zarobilzym jiz 125 milionów$ stając się jednym z najbogatszych ludzi s Polsce!
  Tak odpowiedz brzmi kryptowaluty! Kryptowaluty Aa droga do sukcesu, nazywane złotem XXI wieku! Kryptowaluty z każdego robią multikionera!
  Mam dla ciebie propozycje nie di odrzucenia! Zarejesteujnsie w aplikacji Crypto com na telefonie i skorzystają z mojego kodu polecajacego a dostaniesz ode mnie az 25$ w kryptowalucie cro na pierwsze inwestycje!!
  To pewna kasa za darmochę ode mnie dla ciebie!! A oto upoważnienie moje! Upoważniam firmę Crypto Com do obciążenia mojego rachunku w cro aby każdy kto wykorzysta mój kod dostał 25$ w cro! Podpisano Jan Szopen!
  Wykorzystaj ten kod i kup pierwsze kryptowaluty już dzis i dołącz do nas ludzi obrzydliwie bogatych!!!
  Janjuz mam wszystko! Wielka posiadłość z pięcioma podgrzewanymi basenami, cztery najdroższe elektryczne Tesle, piec najdroższych telewizorów 8K, dobkazddgo z nich kina domowe 1000 Wa!t
  A wokół mnie najpiękniejsze kobiety z całego świata z którymi się zabawiam codziennie!
  Ty tez morzesz żyć jaknkrol!!!! Tylko wykorzystaj
  mój kod!!!! Jak najszybciej!! !!’nnb n!!!!!!! Oto mój kod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  jjey2xxs9c
  • avatar
   Dragonik
   -8
   Ktoś używa na serio jeszcze tabletów?