Gry

Nowe materiały z Assassin's Creed: Origins

przeczytasz w 1 min.

Nowy zwiastun i naprawdę spora porcja rozgrywki z Assassin's Creed: Origins. Zainteresowani?

Premiera Assassin's Creed Origins zbliża się coraz większymi krokami. Można spodziewać się, że w najbliższym czasie pojawiać będzie się jeszcze więcej materiałów promujących ten tytuł. Już się to zresztą potwierdza.

Przede wszystkim, Ubisoft opublikował nowy zwiastun oraz gameplay. Pierwszy koncentruje się na głównym bohaterze oraz początkach Bractwa Asasynów. Za pośrednictwem drugiego zobaczyć możemy jak wyglądają aspekty skradankowe i metody cichego eliminowania wrogów.


 

 

Swoim materiałem pochwaliła się również redakcja DualShockers. W tym przypadku mamy do czynienia z niemal 20 minutami rozgrywki z konsoli Xbox One X. Oglądając warto pamiętać o niedawnych zapewnieniach twórców, zdaniem których gra wyglądać będzie na tej platformie doskonale.


Premiera Assassin’s Creed: Origins planowana jest na 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole PlaySattion 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft, DualShockers

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KORGAN
  7
  Zapowiada się najlepszy Assassin's Creed od czasów części drugiej. Tam były świetne misje w katakumbach, ale bodajże tylko 4 miejscówki. Tu liczę na więcej takich miejsc. Od zakończenia przygód Ezio żadna część już mnie nie wciągnęła, ale ten Egipt... muszę zagrać!
  ps. Do hejterów. Możecie sobie szczekać, ale i tak sprzeda się w ponad 10mln sztuk :).
  • avatar
   vide cui fidas
   -9
   Kto w to będzie grał? Bo na pewno nie ja.