• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo przybliża rozgrywkę w Kingdom Come: Deliverance
Gry

Nowe wideo przybliża rozgrywkę w Kingdom Come: Deliverance

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiono tu kilka sposobów na realizację jednego z zdań. Kingdom Come: Deliverance to nie tylko walka.

Być może Kingdom Come: Deliverance nie zalicza się do grona najgoręcej wyczekiwanych gier, ale niektórym graczom dotychczasowe zapowiedzi przypadły do gustu i wyczekują kolejnych informacji. Tym razem mamy dla nich coś lepszego - nowy materiał z rozgrywki.

Studio Warhorse opublikowało dość obszerne wideo. Całość jest tyle interesująca, iż potwierdzać ma sporą swobodę, jaką otrzymają tutaj (przynajmniej wedle obietnic) gracze. Przedstawiono tu kilka sposobów na realizację jednego z zdań.

I chociaż mowa o produkcji zabierającej graczy do czasów średniowiecza, nie zawsze trzeba będzie toczyć pojedynki na śmierć i życie. To chyba dobra informacja, ponieważ różnorodność rozgrywki zazwyczaj wpływa bardzo pozytywnie na jej odbiór.


Warto mieć na względzie, iż materiał nie pochodzi z finalnej wersji gry, chociaż czasu na prace nie zostało już wiele. Przypominamy, iż premiera Kingdom Come: Deliverance planowana jest na 13 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Warhorse Studios

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  0
  3 miesiące do premiery a animacje i mimika dalej takie sobie.
  • avatar
   comedyhut
   0
   Jeszcze jakiś czas temu apetyty były spore. Niestety obecnie przedstawia się to "średnio". Oby, jak napisał przedmówca, nie było wtopy;) PS. Skyrim to już epoka wstecz, nie porównujmy w ten sposób.