Gry

Nowy Battlefield najprawdopodobniej z trybem kooperacji

przeczytasz w 1 min.

Na prezentację gry musimy jeszcze poczekać, ale nieoficjalne doniesienia zdradzają nam coraz więcej. Nowy Battlefield dać ma możliwość zabawy w kampanii, zmaganiach mulitplayer, a także w trybie kooperacji.

Seria Battlefield wciąż ma się bardzo dobrze. Nie zdziwiły nas zatem niedawne zapowiedzi, iż nowy Battlefield zadebiutuje w październiku. Nie zaskakują też coraz częściej pojawiające się przecieki odnośnie tego, co tym razem przygotują twórcy.

Ostatnie z nich sugerują, iż na rynku pojawi się Battlefield V z akcją osadzoną w czasach II wojny światowej. Otrzymać mamy możliwość zabawy w kampanii, zmaganiach mulitplayer, a także w trybie kooperacji.

Jeśli chodzi o kampanię to jej schemat przypominać ma to, co mieliśmy okazję oglądać w zeszłorocznej odsłonie serii. Wielu graczy zainteresować może się kooperacją, w której wspólnie z towarzyszem broni trzeba będzie najprawdopodobniej uporać się z „losowo generowanymi misjami Podboju”.

Pojawiła się również wzmianka dotycząca mechaniki rozgrywki. Twórcy poszerzyć mają zakres ruchów bohatera, dzięki czemu będzie on mógł poruszać się leżąc na plecach (na wzór Rainbow Six Siege).

Warto nadmienić, iż pierwsza prezentacja gry odbędzie się podczas EA PLAY 2018. Na oficjalne informacje trzeba zatem jeszcze chwilę poczekać, impreza odbędzie się bowiem w czerwcu.

Źródło: videogamer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  7
  Ciekawe kiedy BC3 z dobrym singlem i humorem jak w BC2
  • avatar
   zeniu
   4
   Może wreszcie BF dostanie porządnego singla.
   • avatar
    Zwis88
    0
    nie nadążam już za tym...
    • avatar
     Smuga
     0
     Nawet najgorsze krapiszcze z coopem jest dla mnie must-have'em - nic nie pobije wspólnie przechodzonych misji fabularnych (a już na pewno nie tępe bijatyki z no-life'ami w multi kiedy jeśli masz jakieś normalne życie po za kompem to nie masz czego szukać).
     PS - właśnie dlatego zamówiłem od razu 2 egzemplarze FC5 i tego BFa czeka pewnie to samo.