Gry

Nowy Call of Juarez coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Jakiś czas temu Techland odzyskał prawa do marki Call of Juarez. Można mieć już pewność, że nie stało się tak przypadkowo.

Wprawdzie gorączkowo wyczekujemy premiery Red Dead Redemption 2, ale chyba nikt nie pogardziłby podobnym tytułem spod znaku serii Call of Juarez. A szanse na to cały czas rosną.

Wszelkie spekulacje rozpoczęły się jeszcze w kwietniu. Wtedy to poinformowano, iż marka Call of Juarez znalazła się ponownie w rękach Techlandu. Od tego czasu sprawa nieco przycichła, ale ostatnie dni przynoszą kolejne, coraz wyraźniejsze sugestie. Co najważniejsze, pochodzą one od samego producenta.

Techland przywrócił do życia facebookowy profil serii odświeżając główną grafikę (na tę, którą widzicie powyżej). Mało? Jeśli tak to teraz dokładać należy do tego krótki materiał wideo z dość ciekawym komentarzem.

„Dziki Zachód jest pełen legend, a ty, Arthurze Morganie, wkrótce będziesz jedną z największych. Jestem pewien, ponieważ legendy nigdy nie umierają. Zmieniają się, aby powrócić silniejsze niż kiedykolwiek.”


Arthur Morgan to główny bohater Red Dead Redemption 2. W tym przypadku najbardziej interesuje nas jednak to, co szykuje Techland. Nowa odsłona serii czy odświeżone wydanie Call of Juarez: Gunslinger? Być może dowiemy się tego już wkrótce.

Źródło: facebook - Call of Juarez

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  Chciałbym nowego CoJ z układem fabularnym jak w pierwszej części, z genialnym przeplataniem się dwóch ciekawych historii, ściganego i łowcy. Kolejne wydania nie były już tak ciekawe, a pseudo-komiksowa oprawa w ostatniej z nich w ogóle nie przypadła mi do gustu.
  • avatar
   dariosata
   0
   Warhounda i Chrome 2 przywroccie do zycia!
   • avatar
    adamgr
    0
    Świetna gra.
    Czekam na kolejną część, oczywiście na Dzikim Zachodzie bo Cartel nie miało klimatu.