Telefony

Nowy iPhone już do obejrzenia w kawałkach

przeczytasz w 1 min.

Dzisiejsza premiera iPhone'a 3G podobnie jak w przypadku poprzednika wzbudziła niemałe zainteresowanie. Przed sklepami Apple (np. w Nowym Jorku – relacja na gizmodo.com) jak zawsze stworzyły się spore kolejki wyczekujących, którzy pojawili się na długo przed ich otwarciem. Oczywiście w Polsce urządzenie nie jest jeszcze dostępne, a nam pozostaje albo poczekać albo załapać się na internetową aukcję. Skoro większość z nas jeszcze przez jakiś czas nie będzie miała okazji przyjrzeć się na żywo jak sprawuje się iPhone 3G, to może na otarcie łez warto rzucić okiem na zdjęcie zamieszczone na stronie serwisu iFixit.com. Redaktorzy portalu rozkręcili na “części pierwsze” nowego smartphone'a, a my możemy dokładnie przyjrzeć się co zmieniło się w urządzeniu.

Warto podkreślić, że akumulator nie jest już na stałe zintegrowany z urządzeniem. Można go teraz nieco łatwiej wymienić. Zdjęcie znajdziecie na tej stronie ifixit.com lub bezpośrednio pod tym linkiem.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragon
  0
  Nawet fajnie od srodka wygląda :D A aku wreszcie lepiej zrobili.
  • avatar
   belker
   0
   dobrze że Apple tak szybko uczy się na błędach :) i już mamy telefonik który zaczyna mieć troszkę więcej z nim wspólnego.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jakoś tak wszystko on ma uporządkowane