Smartfony

Nowy iPhone może zaoferować naprawdę sporo pamięci

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Producent zdaje się mieć ciekawe plany. Pytanie tylko, na jakie ceny się one później przełożą?

iPhone 7 Plus przeciek

Następcy iPhone'a 6SiPhone'a 6S Plus zadebiutować powinni w okolicach września, a więc do ich premiery mamy jeszcze dużo czasu. Prace nad nowymi modelami trwają jednak już teraz, a co za tym idzie zaczynają pojawiać się nieoficjalne doniesienia na temat tego, co mogą mieć do zaoferowania. Wedle najświeższych przecieków producent przygotować chce nowość dla osób potrzebujących dużych ilości pamięci.

Zdaniem informatorów MyDrivers, iPhone 7 Plus pojawić może się w wariancie z aż 256 GB pamięci wewnętrznej. Byłaby to niedostępna wcześniej opcja, prócz której zadebiutować mają się także te ze 128, 64 oraz 32 GB przestrzeni na dane.

W przypadku Apple kwestia ta zawsze była bardzo istotna, ponieważ producent nie sympatyzuje ze slotami kart microSD. Pytanie tylko, jak wysoka byłaby cena najbogatszego wariantu? Przecieki nie mówią też czy podobny zabieg może doczekać się realizacji także w przypadku iPhone'a 7.

Źródło: phonearena, techradar

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DonHugo
  Wole ceny za 128 gb nie znać...
  16
 • avatar
  Radical
  Dobre! W normalnych telefonach pojęcie braku pamieci generalnie nie istnieje bo można sobie kupić 128gb sd za lekko ponad 200zł albo 200gb za 450zł a tutaj wielkie halo bo apple pozwoli łaskawie mieć dużo pamięci :)
  6
 • avatar
  Wasek
  Pewnie będzie jak zwykle czyli pomiędzy kolejnymi wariantami pamięci będzie 500 zł różnicy.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  tylko po co aż tyle pamięci, ??? kto to wykorzysta?, bez sensu. Dla NORMALNEGO użytkownika wystarczy spokojnie max. 64GB.,
  Standardem w fonach powinno być 32GB!!!!, gdyż 8 czy 16GB to już archaizm i kpina.
  » Odpowiedz
 • avatar
  xchaotic
  Przez pewien czas mialem w telefonie 32GB +64gb sd i nie uzywalem.
  Teraz mam 32+16 i jest w sam raz, tkaze patrzac na ceny w high endowych telefonach w 2016, powwiny sie zaczynac od 64gb i isc w gore. wtedy slot sd nie jest potrzebny.