Smartfony

Nowy Nexus przybędzie do nas z Chin i trudno mieć co do tego już wątpliwości

przeczytasz w 1 min.

Już nie tylko duża, ale niemal zmasowana lawina informacji sugeruje coś, czego można było się spodziewać.

Nexus z Chin

Już nie tylko duża, ale niemal zmasowana lawina informacji sugeruje coś, czego można było się spodziewać - nowy smartfon z serii Google Nexus przygotowany zostanie przez chińskiego producenta.

Doniesienia takie pojawiają się od dłuższego czasu i chociaż żaden z producentów niczego nie oficjalnie nie zapowiedział to doświadczenia z przeszłości każą nam dawać im wiarę. Tym bardziej, że właśnie pojawiły się kolejne. Tym razem redaktorom IBTimes udało się porozmawiać z pracownikiem brytyjskiego oddziału Huawei, który potwierdzić miał, że producent ten rzeczywiście zajmuje się pracami nad nowym Nexusem.

Właściwie trudno przypuszczać, dlaczego cały czas nie odczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia. Huawei ma przecież naprawdę dobrą opinię i trudno doszukać się w jego propozycjach, przynajmniej tych z górnej półki, wielu słabych punktów.

Warto jednak pamiętać, że być może i także ewentualni przeciwnicy Huawei otrzymają coś dla siebie. Google planuje bowiem na ten rok dwa smartfony Nexus, z których ten drugi przygotowany może być przez LG.

Źródło: ibtimes.co.uk

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pan Piksel
  7
  Czekam na Nexus 5v2
  • avatar
   fox_s
   4
   5" i duża bateria + pamięć bo będzie pewnie bez gniazda SD. I może zawojować rynek bo jak będzie znowu 6" to niech takiego kloca sami sobie noszą w lecie w spodenkach.
   • avatar
    Smuga
    2
    Najważniejsze to aby nie było tam żadnego gównianego MediaTeka czy innego ścierwa - a ponoć ma być Snap 810 (oby tylko bez tych problemów).