Sprzęt do gier

Nvidia R.O.N. to holograficzny asystent gracza [Prima Aprilis]

przeczytasz w 1 min.

R.O.N. – tak nazywa się wirtualny asystent holograficzny, o którym mogą zamarzyć gracze z całego świata. Funkcjonalność robi równie duże wrażenie, co estetyka tego gadżetu firmy Nvidia.

Wirtualni asystenci zamknięci w tzw. inteligentnych głośnikach to nic nowego – mamy już choćby Google Home czy Amazon Echo. Firma Nvidia postanowiła jednak pójść o krok dalej i zaprezentowała gamingowe rozwiązanie holograficzne. Poznajcie R.O.N.-a.

Nvidia GeForce RTX R.O.N. to wykorzystujący sztuczną inteligencję asystent wirtualny z interfejsem holograficznym. 

R.O.N. holo

Oprócz wszystkiego, co potrafią inne tego typu gadżety, zawiera również pakiet funkcji gamingowych: może realizować projekcję trójwymiarowej mapy, na której toczy się gra, wyświetlać cenne informacje na temat rozgrywki czy też udzielać podpowiedzi ułatwiających uzyskiwanie lepszych rezultatów. A wszystkie zadania głosowe realizuje w 18 językach.

R.O.N. wygląd

Czy to już koniec funkcjonalności? W żadnym razie. R.O.N. został również wyposażony w adaptacyjną technologię RageConverter, która tłumaczy nieprzyjemne słowa wypowiadane w złości na takie, które nie tylko nadają się do emisji, ale też motywują pozostałych członków zespołu. 

R.O.N. troll

Wśród innych funkcji odnajdujemy TrollDestroyer (która wykorzystuje sztuczną inteligencję do niszczenia internetowych hejterów sensownymi argumentami) oraz TalkBlock (która łączy się z ponad 200 aplikacjami, by przegonić „intruzów” spod drzwi pokoju).

Wykorzystując kilka różnych sposobów, R.O.N. pozwala więc osiągać lepsze wyniki w grach. Przy okazji (jak możecie zobaczyć na zdjęciach) bardzo dobrze prezentuje się na biurku. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na premierę (która została zaplanowana na ten rok), a tymczasem zostawiamy was z oficjalnym materiałem wideo:

Źródło: Nvidia GeForce

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rahl_r
  2
  Szkoda, że to tylko 1 kwietnia. Ale może tego dożyję.
  • avatar
   Smuga
   0
   Błagam - tylko niech nikt nie zacznie pisać tu nic o 1 kwietnia. Jakoś nikogo o tym, że woda jest mokra nie informujecie pod każdym tematem o sportach wodnych.
   • avatar
    JasiekX
    0
    Gdyby nie to że 1 kwietnia, to już bym składał na preorder :D

    Takie coś z funkcją wyświetlania map z multi to była by miazga :D Np. w takim Apexie "D
    • avatar
     owatanka
     0
     Slabe to liczylem na jakies mocniejsze uderzenie jak "Nvidia uzyskala pozwolenie stanowego urzedu antymonopolowego na zakup pakietu kontrolnego firmy amd , firma nvidia jest zainteresowana jej ukladami x86."

     Albo "Firma intel niedawno pochawalila sie swoja mapa rozwoju dotyczaca produkcji procesorow 7 , 5 i 3nm w tym celu niebiescy podpisali kontrakt z firma samsung"
     • avatar
      Jayou
      0
      Jak dla mnie, lepsze było GTX 1080 DLC Edition☺
      • avatar
       xxx.514
       0
       Wywalcie ten wyświetlacz holograficzny, obniżcie cenę o połowę i lecę do sklepu po to cudeńko do powalania hejterów i trolli internetowych logicznymi argumentami, to jest właśnie to, czego nam potrzeba!

       Żeby jeszcze była w to wbudowana funkcja, która sprawiałaby, że przeciwnikowi robi się głupio na nasz widok i sam się poddaje...