Konsole do gier

Konsola Nvidia Shield wkrótce w sprzedaży - szykuje się znaczna obniżka ceny

z dnia 22-07-2013
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Gdyby wszystko poszło zgodnie z pierwszymi założeniami, konsola Nvidia Shield byłaby już w rękach graczy.

Nvidia Shield wkrótce w sprzedaży

Gdyby wszystko poszło zgodnie z pierwszymi założeniami, konsola Nvidia Shield byłaby już w rękach graczy. Nie wszystko poszło jednak po myśli producenta, ale na całe szczęście to ciekawe urządzenie już wkrótce będzie dostępne w sprzedaży.

Zamówienia przedpremierowe na Nvidia Shield przyjmowane były od maja. Do wszystkich, którzy zdecydowali się z nich skorzystać konsola miała trafić pod koniec czerwca. Wtedy też planowane było rozpoczęcie otwartej sprzedaży. W ostatniej chwili wykryto jednak drobny defekt i szybko się z tych planów wycofano, przekładając jednocześnie debiut urządzenia na lipiec.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że producent dotrzyma słowa, choć każe czekać najdłużej, jak to tylko możliwe. Premiera konsoli Nvidia Shield będzie miała bowiem miejsce 31 lipca. Cena urządzenia, po niedawnej obniżce, wynosić ma 299 dolarów (początkowo planowano 349 dolarów).

"Chcemy podziękować za cierpliwość i pozostanie z nami po opóźnieniu premiery. Mamy wspaniałą wiadomość i możemy podzielić się nią z Wami - SHIELD będzie dostępny od 31 lipca."

"Naszym celem zawsze było dostarczanie doskonałych produktów, dlatego też SHIELD musiała przejść najbardziej rygorystyczne testy mechaniczne tak, by spełniać najwyższe standardy. Zbudowaliśmy SHIELD, ponieważ kochamy grać i mamy nadzieję, że spodoba się ona Wam tak bardzo, jak nam."


Źródło: engadget, highsnobiety, youtube

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po co streamować gry na to skoro można grać na samym komputerze?
  13
 • avatar
  a w co na tym pogram? angry birds? pou?
 • avatar
  Już wole dołożyć do ps4
 • avatar
  To jest po prostu gadżet. Na Polskie realia zbyt nieopłacalny.
 • avatar
  Znowu ten shit. wybrali niezla date, teraz to kazdy czeka na nowe konsole w praktycznie takiej samej cenie co ten crap. wiec sprzedaz bedzie zerowa. Niech Nvidia zajmie sie produkowaniem graf bo tym nie zablysna na rynku.
 • avatar
  Nvidia nie ma co robić? Może niech zacznie tworzyć procesory dla komputerów PC.
 • avatar
  Co tam Polaczki biedaczki? :)
  -2
 • avatar
  Z taką ceną to mogą się udać ale na bogate zachodnie rynki zresztą za dopłatą możemy mieć całkiem nowoczesne potężne konsole XBOX ONE lub PS 4 , więc na pewno nie zrobią tym czymś co określają mianem przenośnej konsolki szału na rynku gier i konsol.