Akcesoria

Podświetl sobie monitor z NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit

przeczytasz w 1 min.

Dla jednych to tylko niezrozumiała moda, inni bez niego nie wyobrażają sobie dobrze wyglądającego stanowiska. Chodzi oczywiście o podświetlenie RGB. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie, może cię zainteresować NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit.

Co to takiego to NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit? To zestaw, dzięki któremu twój gamingowy monitor zyska podświetlenie i tym samym dopasuje się do pozostałych elementów stanowiska: klawiatury, myszki, podkładki, słuchawek oraz obudowy i wnętrza komputera. 

NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit - dodatkowe podświetlenie

Nowinka producenta z Kalifornii jest kompatybilna z systemem HUE, co daje możliwość synchronizacji podświetlenia z innymi akcesoriami, a także uzyskanie spektakularnego efektu podobnego do tego oferowanego przez system Ambilight w telewizorach Philips.

NZXT HUE 2 Ambient RGB Lightning Kit

„Zestaw oświetlenia HUE 2 wykorzystuje ściany, aby stworzyć nastrój dzięki oświetleniu RGB z tyłu monitora – komentuje dystrybutor. – Korzystając z intuicyjnego oprogramowania NZXT CAM, wybierzesz spośród dziesiątek zaprogramowanych lub niestandardowych opcji oświetlenia”.

W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz (oprócz samego monitora, rzecz jasna): kontroler HUE 2 RGB, przewody oraz paski LED, które są magnetyczne i mają dwustronną taśmę, dzięki czemu ich instalacja jest szybka, prosta i swobodna. Cena zestawu wynosi 419 złotych i sami musicie zdecydować, czy to dużo, czy mało.

Źródło: Entrymedia, NZXT

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Knotek1
  5
  419 zł? taśma tej długości kosztuje koło 20 zł. zasilacz plus kabel zasilający kolejne 40 zł. Myślę głośno że samemu to zrobić kosztuje ze 100 zł.pewnie mniej. więc za ten "zestaw" powinno być max 200 zł.
  • avatar
   mareko
   4
   Tutaj to zwykła listwa RGB kontrolowana w rytm schematu w aplikacji.. czyli za monitorem miga coś zupełnie nie związanego z obrazem ...Nagłówkowe zdjęcie sugeruje ze jest to AMBILIGHT .. czyli wizualne rozszerzenie poświaty wyświetlanej na monitorze - bardzo fajna funkcja która zdecydowanie poprawia odbiór obrazu - staje się on niejako większy - notabene opatentowanej funkcjonalności przez Philipsa której nigdy nie zobaczymy w żadnym innym TV i której podrobienie przez Chińczyków jeszcze nie zostało sprowadzone do kit-u który można kupić .. wg mnie koszt to 100 zł .. natomiast 400 to gdyby to był prawdziwy ambilight a nie jest.
   • avatar
    1986Mati1986
    3
    Ja za Ambilight do monitora 27" z 60 diodami na m dałem około 100 zł na Alli. Pełen zestaw tyle kosztował , jedynie przykleić , skonfigurować i cieszyć się pięknym podświetleniem Ambilight.
    • avatar
     Mavis
     1
     Kolega na studiach ogarnął sobie takie cudo do monitora, sam montował, programował... łączny koszt około stówki, efekt taki jak sam sobie zaprogramujesz - czyli nieograniczony ..., a tu za 4x więcej ma się tylko to co producent łaskawie zaoferował.
     • avatar
      Duparomana
      1
      Czym oni jeszcze ten świat bądą zanieczyszczać...