Gry komputerowe

O Civlization VI opowiada Kazimierz Kaczor

przeczytasz w 1 min.

Czy szósta odsłona Cywilizacji przypadła do gustu legendzie polskiego kina, a prywatnie: miłośnikowi gier strategicznych?

Żywa legenda polskiego kina opowiada o nowej odsłonie legendarnej serii gier strategicznych. Posłuchajcie, co Kazimierz Kaczor ma do powiedzenia na temat gry Civilization VI, od której premiery dzieli nas już tylko niecały miesiąc.

Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Kazimierz Kaczor od ponad pół wieku bawi i wzrusza na dużym i małym ekranie, jak również na deskach polskich teatrów. Miłośnicy elektronicznej rozrywki kojarzyć mogą go z jeszcze jednej roli – w latach 90. recenzował i prezentował on gry w programie „Joystick”.

Jak sam przyznaje, jest fanem gier strategicznych, a w szczególności Civilization. Świadomy tego wydawca umożliwił ostatnio Kazimierzowi Kaczorowi sprawdzenie szóstej odsłony tej serii przedpremierowo. Jakie są wrażenia aktora? Sami obejrzyjcie i posłuchajcie:

Kazimierz Kaczor wyczerpał temat, dlatego na koniec przypomnimy tylko, że premiera gry Civlization VI planowana jest na 21 października. Tytuł ten zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, upewnijcie się, że wasze pecety sobie poradzą.

Źródło: Cenega

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Czy jest gdzieś oficjalne wyjaśnienie, dlaczego cena jest dwukrotnie wyższa od ceny poprzedniej części oraz znacząco odbiega od "standardowego" (dotychczas) poziomu cen gier na PC w Polsce ?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   wybitny aktor hmm mogłbym polemizować ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Drogo? Nikt nie każe teraz kupować! Na trailerze jest husar, a w grze nie ma Polski. Pewnie wycięli i pojawi się w DLC haha, kupię za 2 lata jak będzie z DLC za 50 zł I z poprawionymi błędami.