• benchmark.pl
 • Gry
 • Oddworld: Soulstorm wygląda dobrze, ale najlepsze jest to, że niektórzy za niego nie zapłacą
Gry

Oddworld: Soulstorm wygląda dobrze, ale najlepsze jest to, że niektórzy za niego nie zapłacą

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że prace nad Oddworld: Soulstorm idą dobrym tempem. Z okazji State of Play nie tylko pokazano nowy materiał wideo, ale też ujawniono warte odnotowania informacje co do premiery.

Oddworld: Soulstorm na State of Play

Od zapowiedzi Oddworld: Soulstorm, bezpośredniego następcy Oddworld: New ‘n’ Tasty, minęło już sporo czasu. Nie jest to może najsilniej promowany tytuł, ale wydaje się, że nie powinien narzekać na brak zainteresowania. Nie tylko fani serii, ale też sympatycy tego rodzaju rozgrywki powinni być tu zadowoleni. A o jakiej rozgrywce mowa? Oddworld: Soulstorm łączy w sobie cechy przygodówki, platformówki oraz gry logicznej, a zmagania prezentowane są w widoku 2.5D, chociaż twórcy określają całość jako bardziej zaawansowane 2.9D.

Jak wygląda to w praktyce? Najnowszy zwiastun daje przedsmak pełnej odpowiedzi (takową poznamy po premierze), ponieważ zawiera krótkie fragmenty rozgrywki. Można rzucić okiem na wybrane lokacje, zagadki i starcia z przeciwnikami.

Padają zapewnienia, że w zależności o miejsca trzeba będzie obrać inną taktykę, niekiedy działać zdecydowanie, a innym razem po cichu. Lokacje mają też mocno odbiegać od siebie designem.

Wrażenia z rozgrywki pogłębiać będą obsługiwane tutaj dodatkowe funkcje kontrolera DualSensePlayStation 5, przede wszystkim wibracje haptyczne.

Oddworld: Soulstorm trafi do PlayStation Plus

Niektórzy będą mogli zagrać w Oddworld: Soulstorm za darmo, a konkretnie w ramach abonamentu PlayStation Plus. Oddworld: Soulstorm będzie jedną z gier, która zostanie udostępniona w ofercie na kwiecień. Jedna ważna adnotacja, dotyczy to tylko wspomnianej już konsoli PlayStation 5.

Taka decyzja Sony oznacza, że Oddworld: Soulstorm pojawi się tam jako absolutna nowość. Jeśli nie pamiętacie lub nie wyłapaliście z powyższego zwiastuna, premiera Oddworld: Soulstorm odbędzie się 6 kwietnia. Data dotyczy również dwóch pozostałych platform, na jakie ta produkcja zmierza, czyli PlayStation 4 i PC (Epic Games Store).

Źródło: playstation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  4
  No i spoko pozycja nawet.
  • avatar
   Sander Cohen
   2
   Dzieki. Wyglada fajnie wiec chetnie sprawdze jak jest w praktyce, a juz zwlaszcza za "free" lub prawie "free" biarac pod uwage koszt PS+
   • avatar
    axelbest
    1
    Gry oferowane w PS Plus nie są za darmo... ile jeszcze trzeba to powtarzać.

    To tak jakby powiedzieć, że w cukierni masz za darmo tort, ale tylko pod warunkiem, że opłacisz wszelkie koszta zorganizowania imprezy urodzinowej. To jest taki sam bełkot jak reklamy typu "Kup jedną sztukę, a drugą otrzymasz za darmo" - co też nie jest prawdą, bo aby coś otrzymać "za darmo" musimy wydać pieniądze.

    Czy płacąc abonament TV za pakiet np. Canal+ także można stwierdzić, że oglądam coś za darmo, bo płace abonament? WTF autorze?

    Ja też mogę stwierdzić, że wszyscy czytelnicy benchmark.pl mogą ode mnie otrzymać za darmo nową konsolę PS5 (z gwarancją, dwoma padami i grami). Warunkiem otrzymania darmowej konsoli, jest wpłacenie mi 15 000 zł na podane konto, opłata jest uiszczana na rzecz usługi polegającej na tym, że będę wysyłał raz w tygodniu dowcip za pomocą smsa na wskazany numer. Usługa jest aktywna przez miesiąc.


    Stwierdzanie, że coś jest za darmo - ma rację bytu tylko wtedy, gdy człowiek nie mający żadnych pieniędzy i aktywnych usług, będzie mógł przygarnąć oferowany towar, bez ponoszenia żadnego kosztu.
    Np:
    - Netflix za darmo (dla nowych użytkowników przez testowy okres dwóch tygodni).
    - Darmowy weekend z grą (Steam i inne platformy tak robią)
    - Darmowa gra (Epic)
    Wszystkie powyższe rzeczy można normalnie osiągnąć nie wydając ani grosza.
    • avatar
     pawluto
     1
     Pierwsza odsłona była rewelacją...potem coraz gorzej...
     • avatar
      ąffdsaasg
      0
      ech.. na dwóch kontach steam mam wszystkie przygody od Oddworld, a te dwie pierwsze retro, na czterech :D taki sentyment, gralem za dzieciaka na psx i w95, świetna gierka!
      mam nadzieję, że też trafi na steam. wsparcie pada, mają najlepsze chyba. jeszcze cfg haptyki z ps5 przenieść i dostosować do steam controllera, to miodność 12/10 będzie