Oprogramowanie

Roczny abonament Xbox Live Gold za darmo przy zakupie pakietu biurowego Office 365

przeczytasz w 1 min.

Microsoft cały czas próbuje zwiększyć zainteresowanie nie tylko systemem Windows 8, ale również innymi swoimi nowościami idącymi z nim w parze.

Office 365 pakiet promocja

Microsoft cały czas próbuje zwiększyć zainteresowanie nie tylko systemem Windows 8, ale również innymi swoimi nowościami niejako idącymi z nim w parze, np. pakietem Office 365. W głowach pracowników giganta z Redmond narodził się więc kolejny świetny pomysł.

Okazuje się, że próba zachęcenia użytkowników do przechowywania plików na serwerach Microsoftu nie okazała się zbyt dużym sukcesem, a nowy pakiet nie sprzedaje tak, jak sobie to wyobrażano. Mimo tego nikt nie planuje rezygnacji z tego pomysłu, a jedynie przyciągnięcie do niego użytkowników w skuteczniejszy sposób.

Ratunkiem ma być tutaj dostęp do konta Xbox Live Gold. Teoretycznie zatem to gracze mają okazać się lekiem na całe zło, co z pozoru wydaje się nieco szalone, ale być może właśnie to okaże się właściwą drogą.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup pakietu Office 365 Home Premium lub Office 365 University otrzyma w prezencie roczny dostęp do konta Xbox Live Gold. Promocja rozpoczęła się 18 lipca i potrwa do 28 września, a więc na podjęcie decyzji jest jeszcze trochę czasu. Z oferty korzystać mogą mieszkańcy wielu państw, w tym także Polacy.

Abonament Xbox Live Gold za zakup pakietu Office 365

Źródło: bgr,zdnet

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Alron
  5
  Literówka się wkradła - University zamiast Unviersity.
  • avatar
   siwyandrew
   2
   Przecież każdy z tych produktów kierowany jest do innego grona odbiorców. niby fajnie jest dostać coś za friko, równie dobrze do zestawu LEGO technic mogliby dać deskę do prasowania, fajnie, ale po co?
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Dla konsolowców lepiej by było, jakby po zakupie czegoś takiego mieli rabat na X1.
    • avatar
     michael85
     0
     Wy zapłacicie a MS odda wszystkie informacje na Wasz temat jakie posiada NSA. Za darmo i z własnej woli.
     • avatar
      Strongman
      0
      jak Micro$oft zacznie sprzedawać office 365 na licencji płacisz raz i masz przez rok poprawki a potem tylko to co cię obowiązywało do roku po sprzedaży to zaczne myśleć o nim. nie dam sie wrobić w rokroczne płacenie haraczu za pakiet który używam do jakichś pierdół (mówie o domowym użytku). Nic im niedaroczna subskrybcja na XBOXa... szczególnie że musiałbym go dodatkowo dokupić.