Aplikacje mobilne

Office Lens - warta uwagi aplikacja na Windows Phone

przeczytasz w 1 min.

Jeśli korzystacie z systemu Windows Phone i do tej pory nie mieliście okazji do spotkania z tą aplikacją to powinniście braki te nadrobić.

Office Lens aplikacja

Jeśli korzystacie z systemu Windows Phone i do tej pory nie mieliście okazji do spotkania z aplikacją Office Lens to być może będziecie zainteresowani tym, by braki te nadrobić.

Aplikacja wydaje się niezwykle prosta, ale jej działanie z pewnością może się przydać. Nie jest ona już największą nowością, ale kilka dni temu doczekała się aktualizacji, działa teraz jeszcze lepiej, a to jest już wystarczającym powodem do tego, by o niej nadmienić.

Zapewne zdarzyło Wam się robić zdjęcie czyichś notatek czy różnej maści dokumentów. Nie zawsze wiadomo co z nimi później zrobić, a dzięki Office Lens można błyskawicznie zamienić je w plik programu OneNote, a po wspomnianej już aktualizacji także Word i PowerPoint. Warto dodać, że aplikacja radzi sobie z tym zdaniem nawet w sytuacji gdy fotografowany obiekt znajduje się pod kątem.

"Aplikacja Office Lens to jak skaner w kieszeni. Magicznie zmienia notatki z tablic do postaci cyfrowej. Zawsze znajdziesz ważne dokumenty i wizytówki. Zapisuj pomysły i rób zdjęcia na później. Nie zgubisz już przepisów ani zapisków na karteczkach!"


Niewątpliwym plusem Office Lens jest również fakt, iż aplikacja jest bezpłatna. Można pobierać ją zarówno na Windows Phone 8, jak i na Windows Phone 8.1.


Pobierz: 

Office Lens na Windows Phone

 

Rozmiar pliku: 3 MB


Źródło: windowsphone, windowsphonebrasil

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  5
  Windows Phone jest najlepszym z aktualnych OSów mobilnych. A będzie jeszcze lepiej z każdą kolejną aktualizacją.
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Bardzo fajna apka przydatna (o ile działa tak jak się wydaję). Windows Phone a teraz/niebawem(?) sam Windows to jeden z najlepszych systemów operacyjnych który dba o użytkownika. Powiedział użytkownik androida..
   • avatar
    aquadigger
    3
    Bardzo fajna aplikacja, polecam ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     To juz wole umyc konia w apce "my little horsey"
     • avatar
      Michaanu
      -1
      Czy jest podobna apka na andka ?