Smartfony

OnePlus 2 mini przedstawiony na renderach - wygląda co najmniej ciekawie

przeczytasz w 1 min.

Uwagę zwraca podwójna kamera znajdująca się na tylnym panelu.

OnePlus mini render front

W lipcu zaprezentowany został oficjalnie OnePlus 2. Jeszcze przed tym wydarzeniem producent zapowiadał jednak, że w tym roku pochwali się nie jednym, a dwoma smartfonami. Czego powinniśmy się spodziewać?

Coraz więcej wskazuje na to, że dane nam będzie zobaczyć (i być może kupić) model OnePlus 2 mini. Zaczyna sugerować to spora już dawka przecieków, a ostatnie z nich dają nam nawet wyobrażenie o tym, jak smartfon może wyglądać. W sieci wylądowały bowiem rendery, które prezentować mają właśnie OnePlus mini. Jeśli tak, to zanosi się na ciekawe urządzenie.

Sama stylistyka wielkiego zaskoczenia nie stanowi, ale uwagę zwraca podwójna kamera znajdująca się na tylnym panelu, gdzie zresztą umieszczono również dwie diody LED. Pod całym zestawem widać natomiast czytnik linii papilarnych.

OnePlus mini render tył

Niestety sporą zagadkę stanowi dokładniejsza specyfikacja smartfona. Na ten moment mówi się jedynie o ekranie, który miałby oferować przekątną około 5 cali. W ogólnym rozrachunku z pewnością parametry będą jednak słabsze niż w OnePlus 2.

Źródło: phonearena, Mobile-dad

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michauowsky
  -2
  szczelina na głośnik od frontu z dołu ekranu, a potem jeszcze dziurki na dole na krawędzi ?
  • avatar
   Diwad
   0
   Fake jak nic. OnePlus szczycił się umieszczeniem i szybkością działania przed premierą 1+2.