Smartfony

OnePlus 6 zapunktuje dobrym aparatem? Producent będzie chwalił się wynikiem w DxOMark

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 6 oferować ma podwójny aparat główny, najprawdopodobniej w konfiguracji 20 Mpix + 16 Mpix. Wygląda na to, że producent będzie mocno akcentować ten element.

O nowym smartfonie z logo OnePlus mówi się coraz więcej. Taki stan rzeczy nie jest oczywiście przypadkowy, ponieważ jego premiera zbliża się coraz większymi krokami. W przypadku poprzednich modeli producent chwalił się głównie wydajnością, wygląda na to, że tym razem dołoży do tego kwestię foto.

Opublikowany render OnePlus 6 zdradza nie tylko wygląd frontowego panelu (wyświetlacz z wcięciem został potwierdzony już wcześniej), ale również to, że smartfon znajdzie się w rankingu DxOMark. A skoro producent zamierza się tym chwalić to można przypuszczać, że wynik będzie bardzo wysoki. Na podstawie trzech znaków zapytania przy polu „photo” wysuwany jest wniosek, iż w przypadku zdjęć przekroczona zostanie bariera 100 punktów.

DxOMark bierze też pod uwagę jakość filmów i na podstawie obydwu składowych wystawia ogólną notę. Ta już niekoniecznie musi przełamać barierę 100 punktów, do tej pory udało się to tylko Huawei P20 Pro i Huawei P20.

OnePlus 6 DxOMark

Trzeba w tym momencie zaznaczyć, że dla niektórych osób ranking DxOMark nie jest najlepszym wyznacznikiem. Skoro jednak producenci przywiązują do niego wagę to najwidoczniej nie brakuje osób, dla których jest to istotne zestawienie.

OnePlus 6 oferować ma podwójny aparat główny, najprawdopodobniej w konfiguracji 20 Mpix + 16 Mpix. Poza tym oczekiwać można tu wyświetlacza AMOLED o przekątnej 6,28 cala, a także procesora Qualcomm Snapdragon 845 i przynajmniej 6 GB RAM.

Źródło: weibo

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lord Arthas
  4
  Poprzedni model też się chwalił, a wyszło jak wyszło i wszyscy o tym wiedzą. Dziwne, że firmy, które współpracują z Dxomark zawsze mają najlepsze wyniki.
  • avatar
   R2rr0
   2
   Wszędzie te wyspy...
   • avatar
    Cleaner_1980
    2
    Super hiper, a o stabilizacji nie ma mowy, przez co zrobienie ostrego zdjęcia makro wymagać będzie statywu
    • avatar
     kosiarz007
     0
     Wcięcie na ekranie, brak złącza mini-jack, szklana tylna obudowa - to te elementy, które do mnie nie przemawiają i zarazem uświadamiają mnie, że nie warto było czekać na ten telefon, i to że 5T był bardzo dobrym zakupem.
     • avatar
      kamil_18_19
      0
      Jak kolega wyżej stwierdził: Chwalić się a Robić to dwie różne sprawy, ale stabilizacja w 5 i 5t elektroniczna lepiej działała niż optyczna w Mi6 jak patrzyłem po testach.