Smartfony

OnePlus pracuje nie tylko nad OnePlus Two - powstaje smartfon dla estetów

przeczytasz w 1 min.

Chociaż szczegółów nie ma wiele to przyznać trzeba, że brzmi to naprawdę intrygująco.

OnePlus Two

Smartfon OnePlus One zapewnił jego producentowi sporo rozgłosu. Już od dłuższego czasu mówi się o planach wydania następcy. Teraz dowiadujemy się jednak, iż plany są nieco bogatsze.

Carl Pei, dyrektor OnePlus, zdradził już jakiś czas temu, iż premiery OnePlus Two wyczekiwać można w drugim kwartale tego roku. Wkrótce pojawiać zaczną się zapewne informacje dotyczące jego specyfikacji, ale okazuje się, że z obozu chińskiego producenta docierać może do nas zdecydowanie więcej ciekawych wieści.

W ostatniej rozmowie z PC World przywoływany już Carl Pei zdradził bowiem, iż OnePlus pracuje nie tylko nad OnePlus Two, ale nad innym jeszcze smartfonem. Co ciekawe, na być on propozycją dla "innego grona odbiorców". Co to oznacza? Dalsza część rozmowy sugeruje, iż będzie to urządzenie dla "osób przedkładających wygląd ponad specyfikację".

Chociaż szczegółów nie ma wiele to przyznać trzeba, że brzmi to naprawdę intrygująco i z uwagą śledzić będziemy dalszy rozwój wydarzeń. Jednocześnie warto dodać, iż producent nie planuje w najbliższej przyszłości wydania tabletu. Wszystkie siły koncentrować mają się na smartfonach.

Źródło: phonearena, android.sotovik

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  andzi18
  7
  Mogliby wydać telefon +/- 4,5 cala. Na pewno by na tym zyskali, aniżeli stracili. Jak na razie jedynie sensowną opcją jest Z1 lub Z3 Compact.
  • avatar
   VEN1963
   5
   sam się zastanawiam co może być tak ciekawego i "szalonego" w wyglądzie że będzie przyciągał klientów :-) pożyjemy zobaczymy :-)
   • avatar
    KMyL13
    5
    A już myślałem, że dla ascetów ;)
    • avatar
     RafiXll
     3
     Mi wystarcza One plus One nie chcę innego :)
     • avatar
      Logox
      1
      Ciekawe. Jak zaprezentują naprawdę "idealny wygląd" urządzenia to może zawojować.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       http://www.ermail.pl/dolacz/U3VfYQ== http://www.ermail.pl/dolacz/U3VfYQ== http://www.ermail.pl/dolacz/U3VfYQ== http://www.ermail.pl/dolacz/U3VfYQ== http://www.ermail.pl/dolacz/U3VfYQ==
       • avatar
        Logox
        0
        Ciekawe. Jak zaprezentują naprawdę "idealny wygląd" urządzenia to może zawojować.
        • avatar
         Vieworld
         0
         ten "inny model" będzie prawdopodobnie telefonem w okolicy 4,5-5 cali bo tak zapowiadali od paru miesięcy na swoim forum. Odnośnie wydania nowszego modelu "2" to moim zdaniem powinni wydawać taki telefon co 2 lata... ceną wyprzedzają samsungi czy ejple o 2 modele do przodu włącznie trzymając mega specyfikację, a jednocześnie cenowo są też bardziej atrakcyjnie od meizu czy xiaomi więc powinni odpicować każdy następny telefon tak jak pierwszy model, wydawać co 2 lata ze wrzuceniem wszystkiego najlepszego co się da, przy okazji nie wydawać kasy na reklamy i PR by ceny przez to nie musieć podnosić i będzie bomba, idealnie każdy będzie mógł wymienić sobie co 2 lata telefon przez allegro/ebay/zaproszenie zamiast przepłacać w abonamencie w polskiej sieci :)