Smartfony

Oppo zapowiada fotograficzną serię smartfonów

przeczytasz w 1 min.

Chiński producent chce przyłożyć jeszcze większą wagę do możliwości fotograficznych swoich smartfonów.

Oppo

Oppo już teraz kojarzy się w głównej mierze ze smartfonami, których najmocniejszymi punktami specyfikacji są aparaty. Wygląda na to, że producent chce położyć na ten element jeszcze większy nacisk.

Zapowiedziana została bowiem nowa seria smartfonów, której przedstawiciele oznaczeni będą literą F oraz kolejnymi numerami. Jak łatwo się domyślić, F to tutaj odniesienie do możliwości fotograficznych, które będą podobno większe niż w przypadku konkurentów z podobnych przedziałów cenowych.

Oppo F

Informacje brzmią ciekawie, niemniej zanosi się na to, że debiut nowej serii będzie dość spokojny. Wszystko wskazuje bowiem, że w pierwszej kolejności pojawi się Oppo F1, który nie będzie zupełnie nową propozycją, ale międzynarodowym wariantem Oppo A53, o którym pisaliśmy przy okazji jego debiutu na rynku chińskim.

Spodziewać należy się w związku z tym 5,5-calowego ekranu o rozdzielczości 720p, procesora Qualcomm Snapdragon 616 oraz 2 GB pamięci RAM. Aparaty cechować powinny się natomiast rozdzielczościami 13 i 5 Mpix.

Oppo F1 pojawić może się jeszcze w styczniu. Wiele wskazuje na to, że wszyscy przedstawiciele nowej serii będą propozycjami z szeroko pojętej średniej półki.

Źródło: oppo, androidpolice

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Chciałbym taką nokię 808 PureView z jakimś nowoczesnym systemem, ale czuję, że to już niemożliwe, tak samo jak nowy smartfon z wysuwaną klawiaturą QWERTY.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   wygląda jakby wystawał z obudowy...