Oprogramowanie

Oprogramowanie, chłodzenie Noctua, karta dźwiękowa - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi od Creative w zestawie z grą Fallout 3, oprogramowanie do nagrywania nośników optycznych od Nero oraz chłodzenie Noctua.

 • Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer z grą Fallout 3
  Wszystko co napisane jest o tej karcie to prawda. Poprawia jakoć dźwięku, rewelacyjne oprogramowanie dołączone do karty pozwala zrobić z dźwiękiem wszystko, kiepski dźwięk np z dvix lub zewnetrznego źródła zmienia jakościowo poprawiając go niesamowicie, to trzeba usłyszeć !!! Oczywiście trzeba mieć odpowiednie głośniki 5.1 lub 7.1 :)
   
 • Nero 9 PL BOX
  Dalbym 0 ale 1 najslabsze. Pakiet tragiczny, instalka 370 mb, potem dochodzi 2 gb na rozpakowanie plikow potrzebnych do instalacji (oczywiscie po instalacji program ich sam nie usuwa, co byscie chcieli!) i kolejne 2 gb na nero+express (pelnej instalacji nawet nie sprawdzalem). Uruchamianie programu trwa wieki, chyba ze macie 4 rdzenie i 8 gb ram, to wtedy ponizej 30 sekund :) To sa po prostu kpiny, caly windows xp szybciej sie instaluje, szybciej uruchamia i mniej zajmuje, a funkcjonalnosc ma bez porownania wieksza. Po co takie kobylaste programy robic? Kto tego uzywa?
   
 • Noctua NF-B9
  Wentylator doskonały jeśli chodzi o ciszę. Tak samo wykonanie. Precyzja i materiały z której wykonano wentylator budzą prawdziwy podziw. Tak samo jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie. Jedynie do czego można się przyczepić, to przejściówki, zmniejszające szybkość wentylatora, po zamontowania przejściówki wentylator chodzi wolniej, ale brak jest wtedy monitorowania przez płytę główna jego prędkości. I jeszcze jedna uwaga,. zmieniając szybkość wentylatora przez przejściówkę, zaczyna od "popiskiwać". Poza tym wiatrak jest doskonały.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!