Konkursy

Losowanie ostatniej nagrody w Plebiscycie na Wakacyjny Gadżet Roku 2013

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Plebiscycie na Wakacyjny Gadżet Roku 2013 - czekają nagrody

Plebiscyt na Wakacyjny Gadżet Roku 2013

Koniec wakacji zbliża się nieuchronnie, dni są coraz krótsze, a wieczory chłodne. Abyście nie popadli w zbytni pesymizm przypominamy o zbliżającym się losowaniu ostatniej nagrody dla użytkowników, którzy wzięli udział w Plebiscycie na Wakacyjny Gadżet Roku. Pamiętajcie, że głosy można oddawać codziennie, zwiększając przez to szansę na wygraną zestawu audio Creative A250.

Nagrody w  Plebiscycie na Wakacyjny Gadżet Roku 2013

Do tej pory ponad 31000 osób zapoznało się z naszą akcją, oddając 7400 głosów. Różnica punktowa dzieląca projektor Philips PicoPix 3610 oraz przenośną konsolę PlayStation Vita jest minimalna dlatego do ostatniego dnia szykuje się ostra rywalizacja. Na wasze głosy czekamy do soboty – do końca dnia, a w poniedziałek ogłosimy laureata Plebiscytu oraz zwycięski gadżet.

Weź udział w głosowaniu!

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013”, w którym przewidziane są atrakcyjne nagrody dla uczestników konkursu oraz szkół. W zakładce „ranking szkół” możecie na bieżąco śledzić rywalizację między szkołami oraz udostępniać linki zachęcające do oddania głosu na swoją szkołę za pomocą portali społecznościowych. Konkurs „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013” potrwa do 15 października, a każdy użytkownik może oddać jeden głos. Dodatkowo w trakcie trwania akcji, co poniedziałek nagrodzimy najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe z poprzedniego tygodnia – szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!