• benchmark.pl
  • Gry
  • Gra Overcooked 2: Rozgotowani debiutuje na rynku (i zbiera dobre recenzje)
Gry

Gra Overcooked 2: Rozgotowani debiutuje na rynku (i zbiera dobre recenzje)

przeczytasz w 1 min.

Obejrzyjcie premierowy zwiastun i dowiedzcie się, co recenzenci sądzą na temat gry Overcooked 2: Rozgotowani, która dzisiaj debiutuje na rynku w wersjach przeznaczonych na PC i konsole.

Pierwsza część była świetną grą dla całej rodziny, jak i imprezowej ekipy. Dzisiaj na rynku debiutuje jej kontynuacja, która – jak wszystko wskazuje – nie tylko utrzymuje poziom „jedynki”, ale wręcz jest pod pewnymi względami lepsza. Oto Overcooked 2: Rozgotowani.

Dziś premiera gry Overcooked 2: Rozgotowani

Dzisiaj na półkach sklepowych wylądowały egzemplarze gry Overcooked 2: Rozgotowani w czterech wersjach: na PC (po polsku), PlayStation 4 i Xbox One (wkrótce po polsku) oraz Nintendo Switch (po angielsku). Ceny w zależności od platformy mieszczą się w zakresie od 90 do 160 złotych, a więc nie jest źle.

Overcooked 2: Rozgotowani screen 1

A co otrzymujemy za te pieniądze? Zwariowaną produkcję dla maksymalnie czterech graczy, w której zabawa polega na przygotowywaniu przepisów i gotowaniu rozmaitych dań, a zadanie – na „uratowaniu świata przed głodem Niepożartych”. Tym razem wszystkiego jest więcej, co trudno chyba kwalifikować jako minus. Jak jest w rzeczywistości?

Pierwsze recenzje Overcooked 2 są pozytywne

W sieci pojawiło się już wiele recenzji. Wynika z nich, że gra Overcooked 2: Rozgotowani zasługują na mocną ósemkę z plusem. Krytycy chwalą przede wszystkim uroczą historię, świetny klimat, szereg poprawek względem części pierwszej oraz zarazem przyjemną i wymagającą rozgrywkę w gronie znajomych (lub nieznajomych).

Overcooked 2: Rozgotowani screen 2

Proste zasady sprawiają, że każdy może czerpać przyjemność z rozgrywki – niezależnie od wieku, płci i doświadczenia w roli gracza. Doceniają to między innymi recenzenci Destructoid, Game Revolution i TrueAchievements (po 9/10), Wccftech, PlayStation Universe i God is a Geek (po 8,5/10) oraz Xbox Achievements, TheSixthAxis, Push Square i GamesRadar+ (po 8/10).

Premierowy zwiastun gry Overcooked 2: Rozgotowani:

„Przemierzaj nowe mapy lądem, wodą i powietrzem. Gotuj w nowych miejscach, takich jak restauracja sushi, szkoła magii i kopalnia, a nawet na innych planetach! Odkrywaj świat, przygotowując nowe, zachwycające przepisy, w tym sushi, ciasta, burgery i pizzę!”. Czujecie się zachęceni przez twórców?

Źródło: Cenega, Team17, Metacritic

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    fafer
    0
    Pierwsza część była rewelacyjna - jeżeli dwójka jest choć trochę lepsza... Konieczna pozycja na couch coop!