Ciekawostki

Panasonic VIERA Connect z iplex pojawią się jesienią

przeczytasz w 1 min.

Firma Panasonic uruchomi nową usługę VIERA Connect, która zaoferuje między innymi dostęp do serwisu VOD iplex.pl. Usługa ma rozpocząć swoją działalność jeszcze w jesieni bieżącego roku.

VIERA Connect to nowa, rozszerzona usługa internetowa, wykorzystująca technologię "chmury", a wywodzącą się z VIERA Cast. Jest przeznaczona dla odtwarzaczy i systemów kina domowego 3D Blu-ray Disc, oferując jednocześnie pełnię doznań wizualnych w rozdzielczości HD.

viera connect - slajd promocyjny

Nowa usługa Panasonic umożliwi korzystanie z wielu treści: filmów, muzyki, najnowszych wiadomości, aktualnej prognozy pogody, wydarzeń sportowych czy też gier. Ponadto jak już wspominaliśmy dzięki technologii VIERA użytkownicy otrzymają bezpłatny, szybki i prosty dostęp do wielu filmów i materiałów pochodzących z internetowego serwisu filmów na życzenie VOD iplex.pl.

viera - slajd promocyjny usług w polsce

Co ciekawe, usługa VIERA Connect pozwoli na instalację aplikacji VIERA Connect Market, dzięki czemu możliwe będzie wzbogacenie urządzeń o dodatkowe funkcjonalności. Firma Panasonic informuje, iż korzystanie z jej urządzeń będzie jeszcze bardziej przyjemne z uwagi na zastosowanie funkcji komunikatora internetowego Skype, a także iPhone Remote Control.

viera - i-play tv

"Coraz więcej usług jest w tej chwili przenoszone do chmury głównie ze względu na wygodę, łatwy dostęp i niemal nieograniczoną pojemność. Wraz z usługą VIERA Connect, Panasonic wykorzystuje ten potencjał aby zapewnić swoim klientom coś bardzo cennego: więcej czasu spędzanego z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki nowoczesnej, coraz częściej obecnie wykorzystywanej technologii chmury, każdy będzie mógł komunikować się z bliskimi w domowym zaciszu, za pośrednictwem prostych i inteligentnych połączeń, z wykorzystaniem wielu aplikacji internetowych" – powiedział Grzegorz Szopiński, Kierownik ds. produktów audio-video w Panasonic Polska.

viera connect market

Więcej o firmie Panasonic i jej produktach:

Źródło: Inf. prasowa

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  4
  Ciekawe bzdurki: "więcej czasu spędzanego z przyjaciółmi i rodziną". Dopiero jak się wyłączy telewizor, można wykorzystać i docenić czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi.
  • avatar
   stentsk
   0
   Aha super, skype, którego nie włączymy bez kamery, a kamera prawie 500zł, dobre sobie.

   Pozdrawiam.
   • avatar
    SoundsGreat
    0
    Niech od razu Androida wgrają...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Coś się wam pokiełbasiło bo to wszystko co opisujecie miało już miejsce dawno temu. Viera Connect wystartowało wraz z linią TV Panasonic na 2011 na przełomie zimy i wiosny a dla starszych TV poprzez upgrade firmware jakiś czas temu. Iplex.pl mam cały czas dostępne w TV nieprzerwanie od zimy 2010 poprzez Viera Cast a potem także przez Viera Connect.
     • avatar
      radoslaw999
      0
      Mam P42S30E i powiem, że opisane tu rzeczy mam już kupe czasu. Żadna nowość. Nowością jest o ile dobrze wyczytałem iplex !!VOD!! czyli wykupienie filmu i dopiero potem obejrzenie, teraz możemy oglądać filmy tylko darmowe. Chociaż nie jestem pewny czy wszystkie nie są za free ;] Usługa bardzo fajna, głupi erozwiązanie z kamerką, ale może klawiature podpiąć :D (do YT, FB i innych)
      • avatar
       Dwd89
       0
       czym to się różni od Viera Cast która jest w TV ?

       już wiem, nie jest przeznaczona do tv, tylko odtwarzaczy i kin domowych panasonica. to mogli zostawic nazwę Viera Cast, wiadomo byłoby o co chodzi.

       pomysł nie jest nowy, choć ja sobie go chwalę w tv :) iplex i ipla są akurat w porządku :)