Gry

Paragon od Epic Games na pierwszym materiale wideo

przeczytasz w 1 min.

Czy nowa produkcja wciąż cenionego studia ma szansę wzbudzić większe zainteresowanie?

Paragon

Epic Games już kilka tygodni temu ujawniło, iż pracuje nad grą Paragon. Cały projekt pozostawał jednak bardzo tajemniczy. Aż do teraz, kiedy to pojawiły się pierwsze konkrety.

Spodziewać należy się produkcji z gatunku MOBA. Po wyborze bohatera, z których każdy cechować ma się innymi umiejętnościami, gracze przystąpią do rywalizacji w pięcioosobowych drużynach.

Na placach boju nie zabraknie także jednostek sterowanych przez sztuczną inteligencję. Pojawić mają się możliwości udoskonalania ekwipunku, a wszystko prezentowane będzie z perspektywy trzeciej osoby.

Poniżej zobaczyć możecie pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki.


W kontekście samych bohaterów warto natomiast dodać, iż będzie ich pięciu. Całe grono zobaczyć możecie na poniższym zwiastunie.


Paragon zadebiutować ma w przyszłym roku. Co ciekawe jednak, nie będzie to tytuł na wyłączność PC, jak wcześniej sugerowano. Twórcy zapowiedzieli również wersję na PlayStation 4.

Źródło: Paragon

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -2
  słabe
  • avatar
   SoulRak3r
   0
   Nie głupio to wygląda. Moba z 3 osoby - to się może udać.
   Zastanawiam się ostatnio czemu nie zrobili do tej pory możliwości wejścia w pierwszą osobę w grach sportowych :)
   • avatar
    mr_rzeznik
    0
    A mi się wydawało że Epic Games wykonuje dla naszego US grę a'la simsy gdzie prowadzimy działalność i rozliczamy się z PIT'ów. Gra mogłaby polegać na tym aby jak najdłużej utrzymać interes. Jeden błąd (np. spóźnienie się jakąś deklaracją) i bankrutujesz - tak jak jest w rzeczywistości ;)