Ciekawostki

Payzzer - zarządzaj finansami tak jakbyś pisał posty na Twitterze

przeczytasz w 1 min.

Pełna kontrola wydatków, nie tylko stanu konta bankowego

Payzzer

Skuteczne kontrolowanie finansów to jedna z pięt achillesowych niejednego z nas. A przynajmniej jedna z tych rzeczy, które zawsze chcielibyśmy lepiej mieć zorganizowane. Czasem rezygnujemy z korzystania z aplikacji biznesowych, które usprawniają nadzorowanie codziennych i comiesięcznych wydatków, bo obawiamy się, że ich użytkowanie będzie uciążliwe, a efekty niewspółmierne do nakładu czasu. Jest w tym przekonaniu sporo prawdy. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą wygodnej i praktycznej aplikacji do kontroli finansów, wychodzi polski startup Payzzer, który stworzył wieloplatformową aplikacji o tej samej nazwie.

Wieloplatformową, czyli taką, którą uruchomimy na komputerze, ale i na tablecie czy smartfonie. To jednak dopiero początek zalet. Kolejne to możliwość niezależnego tworzenia rozliczeń finansów osobistych, firmowych, czy związanych z jakąś częścią naszego życia, co pozwala dowolnie podzielić nasz budżet i kontrolować każdą jego cząstkę niezależnie. Rozliczenia mogą być prowadzone w różnych walutach, a także z uwzględnieniem kilku użytkowników, czyli wspólnoty majątkowej.

Payzzer aplikacja

To jednak nic w porównaniu z największą zaletą Payzzer. Koniec z niewygodnymi rubrykami, w które trzeba żmudnie wprowadzać wydatki i dochody. Teraz wystarczy wpisywanie informacji o transakcjach finansowych w sposób przypominający do złudzenia tworzenie postów na Twitterze czy Facebooku. Brzmi to może jak reklamowy slogan, ale zobaczcie poniższe wideo.

Korzyści z takiej formuły wprowadzania danych finansowych są ewidentne. Za pomocą prostych formuł intuicyjnie wprowadzamy dane do rubryk, ale mamy także od razu łatwy w zrozumieniu opis każdej z transakcji. Na dodatek nie musimy ślęczeć nad rubryczkami i próbować odczytać z nich właściwych informacji. Podawane są  one w postaci czytelnych i atrakcyjnych wizualnie wykresów niczym statystyki dla użytkownika serwisu internetowego.

Payzzer dostępny jest w trzech wersjach. Najprostsza, darmowa, oferuje podstawową funkcjonalność i jest świetnym sposobem sprawdzenia czy taki sposób interakcji z domową księgą przychodów-rozchodów nam się podoba. Zaawansowane funkcje znajdziemy w wersjach płatnych.

Źródło: Payzzer

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marcadir
  5
  Największy problem aplikacji to w wersji darmowej brak eksportu danych, dyskwalifikuje od razu ten produkt. Cena 8,49 zł/miesiąc też jest przesadzona, szczególnie że podobną funkcjonalność oferują niektóre banki za darmo (po zalogowaniu się na konto) i przy okazji nie trzeba wprowadzać wszystkich transakcji.
  Gdyby miał możliwość skanowania paragonów i automatycznego przypisywania produktów do kategorii, wówczas cena wersji płatnej byłaby mniej bolesna dla potencjalnego klienta.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Oczywiście musieli dowalić płaski wygląd bo jak żeby inaczej... ehhh
   • avatar
    Satanski
    0
    Gdzie się podział komentarz użytkownika b4rtaz, który podszywając się pod klienta zachwalał ten program, oraz komentarz osoby, która zauważyła, że to ta sama osoba bierze udział w demonstracji? To taka jest obecna wiarygodność benchmarka?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czy ja wiem... od roku korzystam z WalletApp. Próbowałem alternatyw, ale jakoś zawsze wracam do tej aplikacji.