Laptopy

Pendrive, trackball, laptop Asus - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Pendrive Corsair 4GB, trackball (!) Logitech oraz laptop Asus z procesorem Intel Core2 Duo T5800.

 • Corsair PenDrive Flash Voyager 4GB
  Posiadam od niedawna ten pendrive. Transfer: 33 MB/s odczyt max, 16 MB/s zapis max. Jednak w przypadku korzystania z małych plików (mniejszych niż 8KB) pendrive dramatycznie zwalnia - do prędkości rzędu 50-100 KB/s!! Także do pracy z małymi plikami zdecydowanie odradzam, do innych zastosowań jest OK - dość szybki. Ocena 7/10 za tragicznie wolny odczyt i zapis małych plików.
   
 • Logitech Trackman Marble Mouse
  Kupiłem go w zastępstwie rewelacyjnego niebieskiego A4-Techa, którego niestety dostać nigdzie już nie można. I... porażka. Jest strasznie czuły, dodatkowy przycisk z prawej strony jest niemożliwy do naciśnięcia bez przesuwania ręki, a na domiar złego trackball jest zwyczajnie "stromy" (za wysoki) i wąski, przez co komfort użytkowania po dłuższym czasie jest średni (szczególnie, jak ktoś ma większe dłonie). Nie wspomnę już, że nie ma rolek, do których przyzwyczaiłem się w A4-Techu. I do tego kosztuje majątek. Ogólnie - nie polecam.
   
 • Asus N50VN-FP031C-1
  Znakomity laptop. Plusy: - szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość (testowana na razie na drakensang - działa na maksymalny ustawieniach bez żadnych 'zacięć') - design - jakość wyświetlacza (kontrast i odzwierciedlenie kolorów o niebo lepsze niż w dellach i acerach) - klawiatura numeryczna - stosunkowo cicha praca (niechlubnym wyjątkiem jest dvd) - nie nagrzewa się nawet po długiej, zasobożernej pracy (kilka godzin w drakensang) Wady: - w moim modelu wtyczka zasilania lekko 'lata' i zdarza jej się rozłączyć podczas przenoszenia laptopa - czytnik dvd działa dość głośno

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ja mam innego Corsair.