Gry komputerowe

Perception: horror twórców BioShocka zdecydowanie ma klimat - wideo

przeczytasz w 1 min.

Kto grał w BioShocka ten wie, że odpowiedzialni za nią ludzie potrafią budować klimat jak mało kto.

Perception

Kto grał w BioShocka ten wie, że odpowiedzialni za nią ludzie potrafią budować klimat jak mało kto. W swojej pierwszej grze pod szyldem Deep End Games – Perception – udowadniają to po raz kolejny. Nie wierzycie? To zobaczcie najnowszy zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki.

O Perception usłyszeliśmy po raz pierwszy pod koniec maja. To połączenie horroru i detektywistycznej przygodówki, w którym wcielamy się w młodą niewidomą kobietę imieniem Cassie. Zadaniem protagonistki (a więc i naszym) jest rozwiązanie zagadki nawiedzonej rezydencji w Nowej Anglii. 

Cassie jest niewidoma i aby poznać wygląd najbliższego otoczenia używa czegoś w rodzaju echolokacji. To właśnie między innymi temu elementowi możemy przyjrzeć się na najnowszym, 3-minutowym zapisie rozgrywki z Perception. Siedzicie wygodnie? W takim razie wiecie co robić:

Premiera gry Perception planowana jest na lato przyszłego roku. Obecnie trwa natomiast zbiórka na platformie Kickstarter. Do końca pozostały dwie doby i na koncie brakuje już tylko nieco ponad 2 tysięcy dolarów. Pomożecie?

Źródło: VG247, Kickstarter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoulRak3r
  3
  Ciekawe i oryginalne :)
  • avatar
   mutissj
   1
   Jak dla mnie grafika przećpana..
   • avatar
    jinling
    0
    Niezly zwiastun, juz mnie kusi na ta gre :)