• benchmark.pl
  • Gry
  • PES 2019 z nowymi licencjonowanymi ligami, na otarcie łez po stracie Ligi Mistrzów
Gry

PES 2019 z nowymi licencjonowanymi ligami, na otarcie łez po stracie Ligi Mistrzów

przeczytasz w 1 min.

Konami obiecywało zwiększyć liczbę licencjonowanych lig i wygląda na to, że dotrzyma słowa. Wprawdzie nie chodzi tu o najpopularniejsze rozgrywki, ale po stracie Ligi Mistrzów będzie to jakimś pocieszeniem.

Pro Evolution Soccer 2019 został już oficjalnie zapowiedziany, ale twórcy nie kryli się z tym, iż wiele informacji przedstawianych będzie systematycznie w kolejnych tygodniach. Właśnie poruszona została kwestia, która wbrew pozorom jest dla wielu bardzo istotna.

Zapowiadając grę producent wspominał o dużej liczbie licencji, ale nie zdradzał szczegółów. Teraz wiemy już, co miał tutaj na myśli. W PES 2019 pojawi się dziewięć nowych licencjonowanych lig - rosyjska, argentyńska, duńska, portugalska, szwajcarska, szkocka oraz belgijska. Tak, wymieniono siedem, ponieważ dwie pozostałe poznamy w późniejszym terminie.

PES 2019 nowe ligi

Wypada jednak przypomnieć, że producent stracił prawa do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W porównaniu do FIFA 19 licencji będzie zdecydowanie mniej, chociaż Konami należą się brawa za podjęcie walki. I jeśli uważacie, iż mowa o mało istotnej kwestii, moglibyście się mocno zdziwić. Konkurencja od EA swoją zdecydowanie większą popularność zawdzięcza kilku elementom, mnogość licencjonowanych lig, klubów i zawodników bez wątpienia się do nich zalicza.

Premiera Pro Evolution Soccer 2019 odbędzie się 30 sierpnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: konami

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    raffal81
    0
    Otarcie ŁEŻ, do poprawy jakby co ;P