Smartfony

Pierwsze doniesienia na temat... Galaxy S11

przeczytasz w 1 min.

Czas na rynku mobilnym płynie naprawdę szybko. W związku z tym trudno być mocno zdziwionym, że już teraz pojawiają się wzmianki dotyczące Galaxy S11.

Smartfony z serii Galaxy S10 cieszą się sporym zainteresowaniem, a koreński producent dopina właśnie ostatnie szczegóły przed zbliżającą się premierą Galaxy Note 10+ i Galaxy Note 10. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie pracuje nad modelami z serii Galaxy S11 i to właśnie o nich teraz wspomniano.

Wcześnie, ale akurat w przypadku smartfonów przecieki sprawdzają się bardzo często. Zwłaszcza w przypadku źródła, o którym w tym przypadku mowa - Ice universe. Wprawdzie wzmianka o nazwie kodowej Galaxy S11 nie będzie dla wielu szczególnie elektryzująca, ale już sugestie odnośnie ekranu i frontowej kamery to co innego. Wygląda na to, że będziemy mieli tu do czynienia z rozwiązaniem, które Samsung obecnie stosuje, a więc umieszczeniem frontowej kamery w tzw. „dziurze”. Co ważne, jej rozmiary mają być mniejsze niż w Galaxy Note 10.

Jednocześnie to samo źródło sugeruje, iż Galaxy S11 przyniesie znacznie usprawnioną kamerę główną. Bez podawania szczegółów o tego typu stwierdzenie pokusić może się jednak każdy, ponieważ producenci smartfonów przykładają obecnie dużą wagę do możliwości fotograficznych swoim propozycji.

Można być pewnym, że kolejne miesiące będą przynosiły kolejne doniesienia na temat  Galaxy S11 i (zapewne) Galaxy S11+. Póki co czekamy na premierę Galaxy Note 10+ i Galaxy Note 10. Przypomnijmy, że zaplanowano ją na 7 sierpnia.

Źródło: @UniverseIce

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bloss265
  -1
  mi się akurat S10 z dziurom w ekranie nie podoba dużo bardziej przemawia do mnie design A seri czy huawei
  • avatar
   Maden44
   0
   Ja ostatnio sobie na Bestcena zamówiłem s10 i wypas jest, przyszła ekspresowo i jestem mega zadowolony, a jakie foty strzela!