Smartfony

Pierwsze informacje na temat nowego Essential Phone brzmią bardzo obiecująco

przeczytasz w 1 min.

Mimo niewypału z pierwszym smartfonem producent może pokusić się o nowy model. Nieoficjalne doniesienia sugerują, że plany są bardzo ambitne.

Pamiętacie jeszcze o Essential Phone? Tak, to smartfon (widoczny na powyższej grafice), który miał podbić rynek, a ostatecznie okazał się wielką klapą. W związku z tym najnowsze doniesienia brzmią nieco zaskakująco, ale jednocześnie obiecująco.

Wydawało się bowiem, iż nie ma jakichkolwiek szans na to, że doczekamy się nowego smartfona od tego producenta. Wprawdzie miał on pozostać na rynku, ale skupić się na innych produktach. Teraz przecieki sugerują coś zupełnie innego, a mianowicie jeszcze jedną próbę pobicia rynku smartfonów.

W jaki sposób? Essential Phone PH-2 miałby posiadać wyświetlacz o jeszcze smuklejszych ramkach, a przede wszystkim bez notcha. Od razu nasuwa się zatem pytanie, co z frontową kamerą? Zakładane są podobno dwa scenariusze. Miałaby ona zostać osadzona w niewielkim wcięciu/dziurze (np. jak w Galaxy A8s) lub ukryta pod wyświetlaczem. To wizja, którą w przyszłości wdroży zapewne większość producentów. Pytanie, czy Essential Phone PH-2 może przecierać tu szlaki, a bądźmy szczerzy niewiele znaczącego na rynku producenta stać na takową innowację? Wypada, znów szczerze, życzyć powodzenia.

Essential Phone PH-2

Czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem to już dużo mniejsze zaskoczenie, powoli rozwiązanie to zyskuje na popularności.

Nad specyfikacją Essential Phone PH-2 nie warto się póki co zastanawiać. Jest jeszcze za wcześnie, chociaż gdyby urządzenie faktycznie doczekało się premiery to będzie należało do grona przedstawicieli najwyższego segmentu.

Źródło: slashgear

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MokryN
  -3
  Patrzcie. Kolejny telefon!
  • avatar
   sn00p
   -11
   Pierwsze informacje na temat nowego Essential Phone brzmią bardzo obiecująco.

   Nad specyfikacją Essential Phone PH-2 nie warto się póki co zastanawiać.

   Uwielbiam takie newsy!
   Brawo benchmark.pl