Gry na konsole

Pierwsze oceny Burnout Paradise Remastered - dobre, ale...

przeczytasz w 1 min.

Burnout Paradise Remastered nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieje. Oprawa graficzna doczekała się mniejszych zmian niż można było przypuszczać.

Już za kilka dni zadebiutuje Burnout Paradise Remastered. Zastanawiacie się, czy warto sie tym tytułem zainteresować? Być może w podjęciu decyzji pomogą Wam pierwsze recenzje.

Oceny wystawiane Burnout Paradise Remastered są dość dobre, ale chyba niższe niż można było oczekiwać. Trudno jednak się temu dziwić, ponieważ większość opiniujących pozostaje zgodna co do tego, iż twórcy poszli tutaj po linii najmniejszego oporu.

Jak sama nazwa wskazuje, Burnout Paradise Remastered od oryginału odróżniać ma przede wszystkim poprawiona oprawa graficzna. I właśnie z tym jest największy problem, ponieważ z pierwszych recenzji wynika, iż jedyną większą zmianą jest podciągnięcie rozdzielczości - do Full HD na PlayStation 4 i Xbox One oraz do 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X.

„Rozdzielczość jest wyższa i w rezultacie wszystko wygląda na ostrzejsze, ale nie pomylimy tej gry z produkcją na obecną generację. Wydaje się, że wykonano niewiele - jeśli w ogóle - prac nad teksturami, poza rozdzielczością i dodaniem słowa Remastered na różnych billboardach, które mijasz.” - fragment recenzji vg247

Pierwsze oceny Burnout Paradise Remastered:

 • Pure Playstation – 8
 • Gadgets 360 – 6
 • Game Revolution – 3.5/5
 • Video Chums – 9.3
 • Areajugones – 8.5
 • Vandal – 8

Przypomnijmy, iż premierę Burnout Paradise Remastered zaplanowano na 16 marca. Abonenci EA Access mogą sprawdzać grę już teraz. Być może za jakiś czas Burnout Paradise Remastered doczeka się debiutu także na PC.

Źródło: vg247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  16
  Skoro oni tak podchodzą do graczy ze zamiast pełnowartościowego remastera dostajemy to samo tylko z podwyższoną rozdziałką więc z pewnością gracze podejdą do nich tak samo i z miłą chęcią zapatrzą się w produkt firmowy od CPY po złości.

  Na chamstwo chamstwem taka prawda.

  Wiadomo gra dobra nikt tego nie neguje ale ten cały "remaster" to jak z koziej d...y trąba zrobiony aby tylko zarobić ale się nie narobić i sprzedać.


  Ps.Taki Neverwinter Nights Enhanced Edition który wyjdzie to będzie prawdziwy remaster i takich twórców którzy są fer należy wspierać finansowo kupując ich produkty.
  • avatar
   DanyGee
   5
   Kotlet. Wciąż smaczny, jak ktoś nie jadł.
   Ja już zjadłem, podziękuję.
   • avatar
    PITUCH1
    1
    remasterom NIE !!!
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     Dobre remaster-y mają rację bytu, dobra mechanika gry, znane sprawdzone rozwiązania okraszone nowoczesną oprawą audio-wizualną, to IMO ma sens.
     No pod warunkiem że oprawa wizualna faktycznie jest "na czasie" a cena gry jest odpowiednio niższa, rozsądna dla tego typu odświeżenia.