Mobile

Pierwszy kontakt z Gear Sport, Fit2 Pro oraz IconX za nami

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze wrażenia dotyczące nowości z targów IFA 2017. Samsung pochwalił się gadżetami dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Samsung nie zdecydował się zaprezentować podczas targów IFA 2017 nowych smartfonów. Koreański producent nie zapomniał jednak o sympatykach urządzeń mobilnych i przedstawił im kilka nieco mniejszych propozycji.

Mowa o Gear Sport, Fit2 Pro oraz nowej wersji IconX. O całej trójce już pisaliśmy, ale przedstawialiśmy jedynie te informacje, jakimi chwalił się producent. Nie jest tajemnicą, że zdecydowanej bardziej miarodajne są własne obserwacje. I o takowe również się pokusiliśmy.

Urządzeniom przyjrzeliśmy się na stoiskach producenta, dzięki czemu możemy pokusić się o przedstawienie Wam pierwszych wrażeń związanych z jakością wykonania, działaniem interfejsu, komfortem obsługi czy najważniejszymi funkcjami.


Pamiętajcie, że bliższe informacje na temat specyfikacji znajdziecie we wcześniejszej publikacji. O możliwościach nowych urządzeń zdecydowanie więcej opowiemy Wam już po dokładnych testach.

Który z wymienionych tu gadżetów interesuje Was najbardziej?

Źródło: inf. własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lasq09
  1
  Nawet w zegarkach na aliexpres za 2$ jest lepszy pasek niż w tym
  • avatar
   lasq09
   0
   Nawet w zegarkach na aliexpres za 2$ jest lepszy pasek niż w tym